En iyi Android telefonlar açıklandı: AnTuTu verileri ateş gibi

En iyi Android telefonlar

En iyi Android telefonlar sonunda açıklandı. Bu cihazlara genel olarak bakıldığında Snapdragon 888 Plus ön plana çıkıyor. Hadi gelin seçilen en iyi Android cihazlara birlikte göz atalım.

En iyi Android telefonlar düzenli olarak AnTuTu tarafından açıklanıyor. Çok hızlı bir şekilde büyümeyi başaran akıllı telefon sektörü küresel çapta damgasını tüm ekonomilere vuruyor. Apple gibi dev markalar akıllı telefonlar sayesinde ön plana çıkıyor. Herhangi bir markanın bu tür cihazlar üretmesi en iyiler arasına girmesini sağlıyor.

Bu yıl AnTuTu tarafında Android işletim sistemi alanında en iyiler açıklandı. Snapdragon 888 Plus işlemciye sahip olan cihazların daha fazla ön planda olduğu görülüyor. Listede ilk sırada Xiaomi Black Shark 4S yer alıyor. Bu cihaz 875 bin 382 AnTuTu puanı ile liderliğini korudu.

En iyi Android telefonlar yüksek puanlar aldı

Android işletim sisteminde en iyi cihazlara bakıldığında ikinci sırada ZTE Red Magic 6S Pro olduğu görülüyor. Bu cihazın Snapdragon 888 Plus işlemci kullanması onun iyi bir puan almasını sağladı. Bu oyuncu telefonu modeli 852 bin 719 puan elde etti. Red Magic 6S Pro modeli ise listede 4. sırada bulunuyor.

Xiaomi Black Shark 4S

AnTuTu üzerinden yüksek puanlar almayı başaran cihazlara bakıldığında genellikle 12 GB RAM kullandıkları görülüyor. Black Shark 4 Pro modeli 837 bin 792 puan ile ilk 4 içerisinde yer alıyor. Bu cihazın 12 GB RAM ve 256 GB depolama seçeneği olduğunu söyleyelim. Ağırlıklı olarak Xiaomi modeli 2021 yılının Kasım ayına damgasını vurdu.

WhatsApp android kullanıcılara özel güncelleme yayınladı

En iyi Android telefonlar değerlendirilirken gözler 2021 yılının Aralık ayına çevrildi. AnTuTu düzenli olarak sıralama yapmaya devam ediyor. Bu sıralamada Xiaomi ile birlikte Vivo ve Oppo markaları da damgasını vurmayı başardı. Peki sizin en favori Android telefonunuz hangisi?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir