En çok takipçisi olan Instagram hesapları (2019)


Son zamanların en popüler sosyal medya kanallarından biri olan Instagram’da en çok takipçisi olan hesaplar hangileri? İşte en çok takipçisi olan Instagram hesapları.

Eskiden ünlü olmanın yolu bir sinema filminde oynamaktan ya da televizyona çıkmaktan geçerdi. Fakat teknolojinin gelişmesi, internetin yaygınlaşması ve sosyal medya kullanımının artması bu savı da değiştirdi.

Günümüzde hiç beklenmedik bir anda ünlü olabilirsiniz. Arkadaşınızın eğlenmek için çektiği bir video, sosyal medyada milyonlarca kişiye ulaşabilir. Ertesi gün kalktığınızda yüzbinlerce takipçisi olan ünlü birine dönüşebilirsiniz.

Son birkaç yılda Facebook’un eski popülaritesini kaybetmesiyle Instagram biraz daha ön plana çıktı. Artık insanlar Instagram üzerinde fenomen olmaya çalışıyorlar. Çünkü Instagram’daki takipçi sayısı, bir anlamda şöhret dünyasının da kapılarını açıyor. Peki dünyada en çok takipçiye sahip Instagram hesapları hangileri dersiniz? Malum, şahıs hesapları haricinde kulüplerin, siyasi partilerin, tv kanallarının ve hatta tv programlarının bile Instagram hesapları mevcut.

Instagram şifre kırma (2019) için tıklayın

Peki en çok takip edilen hesaplar hangileri? Hemen baştan belirtelim, en çok takipçisi olan Instagram hesapları arasında öyle kulüp, şirket vb. kuruluşlar yer almıyor. İlk 10’da yer alan ismin 9’u gerçek kişilerden oluşuyor. Biri ise Instagram’ın kendi resmi Instagram sayfası.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri en çok takipçisi olan Instagram hesapları listesi (2019) ile başbaşa bırakalım. (Ekim itibariyle güncellenmiştir.)

En çok takipçiye sahip Instagram fenomenleri (2019)

10) Taylor Swift

Takipçi Sayısı: 122.00 milyon


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin