Ana SayfaGenelElon Musk Tesla şikayetlerinden bunaldı

Elon Musk Tesla şikayetlerinden bunaldı

Tesla CEO’su Elon Musk Çarşamba günü bir Tesla sahibinden elektrikli araç üreticisinin gelecekte ücretli bir hizmet olarak piyasaya sürmesi beklenen destekli sürüş özelliğinden şikayet etmemesini istedi.

Elon Musk Tesla şikayetlerinden bunaldı. Müşteri, şirketin Tam Otonom özelliğinin hala müdahale gerektirdiğini iddia ederken Musk, şirketin Otonom Sürüş sisteminin müşteri tarafından kullanılan sürümünün, daha önce kullanmayı talep ettikleri erken bir beta sürümü olduğunu belirtti.

Elon Musk Tesla işgücünü yüzde 10 azaltmayı hedefliyor

Çarşamba günü Musk, Tesla sahibi James Locke’un şirketin Full-Self Driving beta ile ilgili sorunları vurgulayan bir tweet’ine yanıt verdi. Kullanıcı, Twitter’da “Ne yazık ki, kendi bölgemde #FSDBeta 10.69’u düzeltmek için hala müdahale etmek zorunda olduğumu söylemek zorundayım. Daha yapılacak çok iş var” diyerek Tesla CEO’sunun yanıt vermesini istedi.

Tesla, tüm modellerinde fiyatları 6.000 dolara kadar artırdı!

Elon Musk Tesla şikayetlerinden bunaldı

“10.69 bir nedenle sınırlı sürüm. Lütfen erken beta sürümlerine dahil olmak için istekte bulunup ardından şikayet etmeyin,”  diyen Musk, özelliği kullanmak için zaten toplam 32.000 dolar harcadıklarını iddia eden Twitter’daki kullanıcıya yanıt verdi.

Başka bir kullanıcı Musk’tan kullanıcıdan özür dilemesini istedi ancak Musk, kullanıcının kendisiyle doğrudan iletişime geçtiğini belirterek, kullanıcının, çoğunluğu Tesla çalışanı olan bin arabadan oluşan “erken” beta testine kendi isteğiyle dahil olmak istediğini belirterek bunu reddetti. Musk, “Erken betanın sorunları olacağı açıktı, zaten bunları görmek için test ediyoruz, bu nedenle istediği bir şeyi alenen eleştirmek yanlış” dedi.

Tesla

Tesla geçtiğimiz günlerde Tam Otonom Sürüş’ün fiyatını 15.000 dolara çıkaracağını ve müşterilerin bu özelliği 5 Eylül’e kadar 12.000 dolara satın alabileceğini duyurdu. Araç ilk olarak 3.000 dolardan piyasaya sürülmüştü, bu da fiyatının şimdi orijinal fiyatının beş katına çıktığı anlamına geliyor.

Çevre dostu Vero Ailesini Chromebook Vero 514 ile genişletti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting