Ana sayfa Genel Elon Musk küfür yedi: Kavgada söylenmeyecek laflar!

Elon Musk küfür yedi: Kavgada söylenmeyecek laflar!

Twitter hesabından sürekli olarak paylaşım yapan Elon Musk küfür yedi. Matrix filminin yönetmeni ve yaratıcısı ile aralarında büyük bir sürtüşme yaşandı.

SpaceX ve Tesla şirketlerinin yöneticisi olan Elon Musk küfür yedi.  Neredeyse her zaman yaptığı paylaşımlarla kendisinden bahsettiren Musk, genellikle fazla sert tepki görmezdi. Muhtemelen bundan güç aldı ve böyle devam edeceğini düşündüğü. Ancak hiç beklemediği bir yerden ve kişiden sert bir tepki aldı. Musk’ın provokatif sayılabilecek bir tweetine Matrix’in yaratıcısı ve yönetmeni Lilly Wachowski, Musk tarafından atılan bir tweete bakın nasıl yanıt verdi?

Elon Musk her zamanki gibi Twitter üzerinden paylaşım yapıyordu

Musk için adeta günlük bir rutin haline gelen Twitter paylaşımları tam gaz devam ediyordu. Bir ara Musk, “kırmızı hapı al” diyerek bir tweet paylaştı. Hemen ardından kırmızı gül emojisi eklemişti. Bu tweet son derece anlamsız görünse bile aslında çok büyük bir anlam ifade ediyordu.

Elon Musk küfür yedi

ABD’de sağ görüşlü olanlar genellikle kırmızı hap terimini çok kullanır. Bu adeta oradaki mevcut muhafazakar görüş için bir simge haline gelmiştir. Sol görüşlü olanlar ise kırmızı gül simgesini çok tercih eder. Bu nedenle sol görüşe sahip insanlar kendisini kırmızı gül ile tarif etmeyi sever. Musk her ikisini de aynı tweet içerisinde kullandığı için dikkat topladı. Onun attığı tweet üzerine Donald Trump’ın kızı Ivanka Trump “alındı” diyerek cevap yazdı.

Dimensity 820 işlemci tanıtıldı! Qualcomm’un dizleri titriyor!

Lilly Wachowski timboo yazılanları gördü ve tepkisini gösterdi. Her ikisinin attığı tweet altına kavgada söylenmeyecek bazı şeyler yazdı. Daha doğrusu tek bir cümle yazdı diyebiliriz. Elon musk ve Ivanka Trump nasıl bir cevap vereceği büyük merak konusu. Sizce Matrix yapımcısı neden böyle bir tepki verdi? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler