Ana sayfa Gundem Electronic Arts Oyunculardan Şikayetçi!

Electronic Arts Oyunculardan Şikayetçi!

Electronic Arts’ın COO’su olan Peter Moore verdiği röportajda oyun endüstrisi üzerine açıklamalarda bulundu.

Verdiği röportajda kemikleşmiş oyuncu kitlesinin geçmişe takılıp kaldığından şikayetçi olan Moore, free to play oyunların microtransaction gibi finans modellerine ön yargılı olduğunu belirtti.

Electronic Arts Oyunculardan Sikayetci!

EA cephesinden gelen bu açıklamaya hak verenler olsa da Dungeon Keeper gibi bir efsanevi oyunu para makinesine çeviren şirketin çalışanı tarafından yapılan bir açıklama olduğu için biraz da eleştiri oklarının hedefine gelmiş oldu. Oyuncu cephesinden gelen tepkiler arasında Moore’un açıklamalarında oyuncuların free to play modeline olan ön yargısını sunarak, oyuncuların yeniliklere kapalı olduğunu söylemesi yer alıyor. Zira oyuncular EA‘nin son zamanlarda yaptığı ve felaketle sonuçlanan kararlar vermesinden şikayetçi durumda.

EA cephesinden gelen açıklamalara bakıldığında sorunun oyuncuların ön yargıları yüzünden oluştuğu belirtiliyor, ancak oyuncu cephesi beklenen hizmeti ve oyunları verememesinden şikayetçi.

Sizce burada haklı olan taraf hangisi?

FIFA 15 Yeni Video Yayınladı!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler