Ana sayfa Dosya Konusu E3 2018’e genel bakış

E3 2018’e genel bakış

Oyun dünyası yoğun katılımlı bir E3 organizasyonunu daha geride bıraktı. Peki E3 2018, arkasında nasıl bir gündem bıraktı? İşte bu konu hakkındaki tüm ayrıntılar.

Genel olarak baktığımızda, oyun gündemini direkt olarak değiştiren birkaç etkinliğin olduğunu söyleyebiliriz. Bunlardan en önemlilerini ise E3, Gamescom ve Tokyo Game Show olarak sıralamak mümkün. Bu üç etkinlik haricindekiler, gündeme yön vermekten ziyade, gündemdeki oyunların tekrardan hatırlatılması ve üzerinden geçilmesi şeklinde yorumlanabilir.

Peki bu sene gerçekleşen E3 2018 oyun gündemini nasıl etkiledi? Malum, artık bu neslik son demlerini yaşıyoruz. Dolayısıyla E3 2018 ve E3 2019, yeni nesil öncesindeki son oyun fuarları olacaktır. Muhtemelen E3 2020 ile yeni nesil konsollara da geçiş yapmış olacağız.

Dilerseniz şimdi E3’ten beklentilerimizi ve bu beklentilerin ne derece gerçekleştiğine bir göz atalım. Keza beklentilerin altında kalan firmalar kadar, beklentilerimi fazlasıyla karşılayan firmalar da oldu.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler