Ana sayfa Dosya Konusu E3 2018 etkinliğinde duyurulması beklenen oyunlar

E3 2018 etkinliğinde duyurulması beklenen oyunlar

Oyun dünyasının en büyük etkinliklerinden biri olan gösterilen E3’ün başlamasına artık sayılı günler kaldı. Peki E3 2018 interaktif oyun ve eğlence fuarında bizleri neler bekliyor? İşte yanıtı.

Her sene Haziran ayında Los Angeles’ta düzenlenen E3 interaktif oyun ve eğlence fuarında pek çok duyuru ile karşılaşıyoruz. Bu duyuruların bazıları, etkinlik öncesinde çeşitli mecralar aracılığı ile açıklanıyor.

E3 2018 Türkiye saatleri belli oldu!

Örneğin; Ubisoft kısa süre önce E3 2018 kapsamında sunum yapacağı bazı oyunlara dair bilgiler vermişti. Her ne kadar stüdyolar sunum yapacakları bazı oyunları önceden açıklasalar da genel olarak yeni duyuracakları oyunları etkinlik zamanına saklıyorlar.

E3 2018 etkinliğinde duyurulması beklenen oyunlar

Bu oyun severler için de hoş bir sürpriz anlamına geliyor. Muhtemelen geçtiğimiz E3 etkinliklerinde olduğu gibi, bu sene gerçekleşecek olan E3’te de bazı yeni oyunlar tanıtılacaktır. Peki bu oyunlar hangileri olabilir? Sizleri daha fazla merakta bırakmadan önümüzdeki E3 2018’de tanıtılması muhtemel 5 oyunla baş başa bırakalım.

e3 2018

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler