E-posta nasıl açılır? Ücretsiz e-mail açma servisleri ve önerileri!

E-posta nasıl açılır?

E-posta nasıl açılır? en iyi ücretsiz e-posta servisi hangisi ve en iyi hangisi hizmet veriyor sorularının cevabı bu haberde!

Günümüzde artık her şey internet ortamından yapılmaya başladı. Koronavirüs salgını sonrası dijitalleşmenin öneminin artması ile neredeyse her şey internet ortamına taşınmıştı. Tabii sunulan bu hizmetlerden yararlanmak için e-posta servislerinden birini kullanıyor olmanız gerekiyor. Peki, E-posta nasıl açılır? en iyi ücretsiz e-posta servisi hangisi ve en iyi hangisi hizmet veriyor sorularının cevabı bu haberde!

E-posta nasıl açılır?

E-posta servisi açmadan önce kendinize hangi servisi kullanmak istiyorsunuz diye sormanız gerekiyor. Eğer Android telefon kullanıyorsanız Gmail, iPhone kullanıyorsanız ise iCloud Mail‘i kullanmanızda büyük fayda olacaktır. Gmail ve iCloud’un yanı sıra Outlook, Yandex ve Yahoo gibi servislerin de bulunduğunu belirtelim.

Gmail hesabı açmak

Gmail hesabı oluşturmak için öncelik buradan Hesap Oluştur sayfasını açın. Karşınıza açılan ekrandan tüm bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurun. Özellikle bu ekranda telefon numaranızı doğru bir şekilde yazmayı ihmal etmeyin. Çünkü şifrenizi unutursanız sıfırlamak için telefona gelen koda ihtiyacınız olacak.

E-posta nasıl açılır?

iCloud Mail hesabı açmak

iCloud hesabı oluşturmak için buradan iCloud Mail‘in sayfasını açın. Sayfanın en altında yer alan Apple Kimliği Oluştur bölümünden Apple Kimliği’ni oluşturun. Burada da yine tüm bilgileri ve telefon numaranızı doğru girmeniz büyük önem taşıyor.

Instagram fotoğraf indirme: Instagram’da fotoğraf nasıl indirilir?

Apple Kimliği’nizi oluşturduktan sonra iCloud Mail hesabınızı, iPhone, iPad ve Mac bilgisayarlardan kullanabilirsiniz.

Ücretsiz iCloud

Yandex Mail hesabı açmak

Rusların mail servisi olan Yandex Mail hesabı açmak için buradan hesap oluşturma ekranını açın. Bilgilerinizi doldurun ve Yandex Mail’i kullanmaya başlayın. iOS ve Android‘de yer alan Yandex Mail uygulamasını indirerek e-postalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde yönetebileceğinizi belirtelim.

yandx mail kayıt 1024x563 1

Outlook Mail hesabı açmak

Microsoft’un döneme damgasını vuran Hotmail mail servisi Outlook Mail’e evrildi. Özellikle iş alanında kullanıcılarına sunduğu hem bulut hem de Office servisleri ile dikkat çeken Outlook Mail’in hem ücretsiz hem de ücretli sürümü bulunuyor. Ücretsiz sürümde OneDrive depolama alanı 5 GB iken, Premium üyelikte bu alan 1 TB‘a çıkıyor.

Outlook hesabı oluşturmak için buradan kendinize özgü bir isimle e-posta adresi seçin. Daha sonra karşınıza çıkan bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurun ve mail servisinizi kullanmaya başlayın.

hotmail hesap ac olustur gmail hesap ac giris hotmail guncellendi 62753 18102018112301.jpg


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir