Dünya Devi Xiaomi 9 yaşına girdi!


Yalnızca akıllı telefon alnında değil aynı zamanda diğer teknolojik ürünlerde de zirveye oynayan Dünya Devi Xiaomi şirketi, 9 yaşına girdi. Özellikle de Hindistan’da en çok kullanılan akıllı telefon markası olarak bilinen şirket, daha çok büyümek istiyor.

Elbetteki şirketi, en çok tercih edilen markalardan bir tanesi haline getiren etken; fiyatlarını sürekli olarak aşağıda tutması. Şirketin en çok ürettiği ürünler; kulaklık, güvenlik sistemleri, scooter ve diş fırçası gibi birçok kategoride yer alabiliyor.

Dünya devi Xiaomi birçok farklı kategoride yarışıyor

Çin’in teknoloji alanındaki A101’i olarak bilinen Xiaomi, ortalama olarak 2000 civarında teknolojik ürün satışı yapıyor. Esas olarak şirketin burada göstermek istediği şey; neredeyse bütün ihtiyaçların teknolojik hale getirilebileceği. Xiaomi, şemsiyelerde bile teknolojik çözümler getirmeyi ihmal etmeyen bir şirket.

Ürettiği modeller her ne kadar iPhone ile çok benzetilse bile, yine de Xiaomi farklı bir tasarım yaratmayı başardı. Özellikle de tüm bu modelleri çok uygun fiyatlarla satışa sunan şirket, tahtını sarsılmaz bir noktaya getirmek için büyük emek harcıyor.

MIUI 11 almayacak olan Xiaomi modelleri belli oldu!


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin