Ana SayfaGenelDört yıldız futbolcu TCL’in marka elçisi oldu

Dört yıldız futbolcu TCL’in marka elçisi oldu

Dünyanın en iyi futbolcuları arasında yer alan dört ismin TCL’in marka elçisi olmasıyla birlikte şirket, insanlara kendi hayatlarında mükemmellik peşinde koşmaları için ilham vermeyi amaçlayan küresel bir kampanya başlatıyor.

Dört yıldız futbolcu TCL’in marka elçisi oldu. TCL’in dört kişilik kadrosunda, İngiltere’nin olağanüstü genç orta saha oyuncusu Phil Foden, İspanya’nın yükselen süper yıldızı Pedri, Brezilya milli takımının kanat oyuncusu Rodrygo ve Fransız milli takımının kilit savunma oyuncusu Raphaël Varane bulunuyor.

TCL, kasım ayında başlayacak 2022 yılının en büyük futbol etkinliğine yaklaştığımız bu dönemde ve sonraki aylarda bu dört futbolcunun mesajlarını ve görüşlerini geleneksel ve sosyal medya kanalları aracılığıyla paylaşacak. TCL ayrıca fanların özel içerikler, imzalı ürünler ve yarışmalar aracılığıyla idolleriyle yepyeni yöntemlerle etkileşim kurmalarını sağlayacak çok sayıda fırsat sunacak, şanslı hayranların futbolcularla konuşma şansı da dahil olmak üzere ödüller verecek.

marka elçisi

TCL’in marka elçisi olan futbolcular da konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

Raphaël Varane: “Dünya genelindeki hayranlarla bağlantı kurma ve onları mükemmelliğe teşvik etme şansına sahip olmak harika bir fırsat. Destekçilerimiz için en yüksek kalitede deneyimler sunmaya kendisini adamış TCL gibi bir marka ile birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum.”

Phil Foden: “Futbol tutkum Stockport sokaklarında arkadaşlarımla birlikte top oynamaktan ve idollerimizi televizyonda izlemekten geliyor. TCL ailesine katıldığım için heyecanlıyım ve umarım birlikte gelecek nesillere ilham verir ve onları futbola bağlarız.”

Pedri: “TCL ile yeni bir ilişkiye başlama şansına sahip olduğum için çok heyecanlıyım. Hepimiz hayranlarımız için olumlu deneyimler sağlamak ve spora olan tutkumuzu yaymak istiyoruz. TCL’in marka elçisi olarak hayranlarımıza ilham olacak, pozitif spor ruhunu yayabileceğimize inanıyorum.”

Rodrygo: “TCL’in marka elçisi olmaktan, ürünlerinin kalbine kaliteyi ve ilham verici bireysel mükemmelliği yerleştiren bir şirketle iş birliği yapmaktan mutluluk duyuyorum.”

TCL, uzun süredir sporun gücünün ve bu gücün oyunculara ve toplumlara ilham veren birleştirici ruhunun farkında. Dünya sporunun istikrarlı bir destekçisi olan TCL; Arjantin, Avustralya, Brezilya, Birleşik Krallık ve ABD’deki futbol takımlarına ve turnuvalara sponsorluk yapıyor. Şirket ayrıca spor ikonlarıyla çalışma konusunda güçlü bir geçmişe da sahip. Futbolun ötesinde, TCL 2018’den beri Uluslararası Basketbol Birliği’nin (FIBA) küresel bir ortağı ve 2022 FIBA EuroBasket’in de önemli sponsorlarından birisi.

Paul Walker’ın Hızlı ve Öfkeli’deki ikonik arabası satılıyor

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting