Ana SayfaGenelMicrosoft Windows elçisi arıyor!

Microsoft Windows elçisi arıyor!

Microsoft, isteyen herkese Windows elçisi olma fırsatı sunuyor. Windows Marka Elçileri Programına katılmak isteyenlerin #sadecebilgisayarla etiketi ile kısa bir video hazırlaması gerekiyor.

İlk Windows sürümünün yayınlandığı günden bu yana kullanıcıları ile birçok anı paylaşan Windows, elçilerini arıyor. Windows Marka Elçisi olmak isteyenlerin neden Windows elçisi olmak istediğini anlattığı videolarını [email protected] adresine göndermesi veya #SadeceBilgisayarla etiketi ile sosyal medya hesaplarından paylaşması gerekiyor.

Jüri tarafından değerlendirilen başvuralar arasından seçilen 100 kişi Windows Marka Elçisi olmaya ve 24 Aralık’ta Microsoft Türkiye ofisinde düzenlenecek olan yılbaşı partisine katılmaya hak kazanacak.

Windows Marka Elçisi olan kullanıcılara birçok fırsat ve öncelik tanınacak. Bunlar arasında özel kimlik kartı, özel Facebook grubuna üyelik, Microsoft ofisinde gerçekleştirilecek etkinlik ve eğitimlere katılım, Microsoft yöneticilerini yakından tanıma, ürün duyuru ve özel etkinliklere davetiye, yeni çıkan bilgisayarları ilk kez deneme ve 2 hafta süreyle ücretsiz kullanma, özel hediye ve indirimlerden faydalanma gibi fırsatlar yer alıyor.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi için: http://bit.ly/Windows-Elcileri

Facebook Ünlü İş Ağına Rakip Olabilir

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting