Ana SayfaKripto ParaDev şirketin Bitcoin adımı: Piyasa hareketleniyor

Dev şirketin Bitcoin adımı: Piyasa hareketleniyor

Dev şirketin Bitcoin adımı ile birlikte borsalarda ciddi bir hareketlenme yaşanıyor. Kurumsal markaların kripto para devini benimsemesi heyecan yarattı. İşte merak edilen tüm detaylar.

Yatırım sektöründe yer alan dev şirketin Bitcoin adımı ile birlikte borsalarda büyük bir hareketlenme var. Şimdilerde piyasa bu haberle hızlı bir yükselişe geçildi. New York merkezli olarak çalışan BlackRock, yaklaşık 10 trilyon dolarlık bir portföy yönetiyor. Bu özelliği onu dünyanın en önemli yatırım şirketi haline getiriyor.

kamu emeklilik planları, bağışlar ve devlet varlık fonları gibi birçok alanda kripto paralara yatırım yapılacak. Şirket tüm bu yatırımları teşvik edecek. Doğrudan Bitcoin yatırımı yerine bu alanda danışmanlık sunulmak isteniyor.

Dev şirketin Bitcoin adımı olumlu tepki aldı

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na bir rapor gönderildi. Bu raporda kripto para birimleri ile alakalı olumlu görüşler yer alıyordu. Şirketin olumlu görüş bildirmesi ve bu alanda yatırımlara destek vereceğini söylemesi büyük bir beğeni kazandı.

Dev şirketin Bitcoin adımı

Bu şirketin iShares Blockchain ve Tech ETF’yi başlatması en önemli gelişmeler içerisinde yer alıyor. Bunların hemen üstüne kripto para danışmanlığına başlaması ise açıkçası pek sürpriz olmadı. Piyasada bu tür kurumsal yatırımlar olumlu gelişmelere yol açıyor. Sadece bir şirketin bile önemli miktarda yatırım yapması fiyat artışını yoğun şekilde etkiliyor.

Kuantum bilgisayarlar Bitcoin destanını sona erdirebilir: Büyük iddialar var

Dev şirketin Bitcoin adımı şu sıralar BTC için 45 bin doları getirdi. Bu seviyelerden aşağıya gitmeyen kripto para devi uzun süre tutunabilecek gibi görünüyor. Haftalık kapanışı bu seviyenin üstünde yaparsa 60 bin dolar yolculuğu başlayacak. Konuyla alakalı gelişmeler geldikçe hızlı bir şekilde aktarmaya devam ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting