Ana SayfaHaberDestiny, Konsol Satışlarını Artırdı!

Destiny, Konsol Satışlarını Artırdı!

Oyun dünyasında fırtınalar estiren açık dünyalı, online yapım Destiny, başta Sony PlayStation 4 olmak üzere oyun konsolu satışlarının artmasına önemli katkıda bulundu.

Sony Amerika Birleşik Devletleri Başkan Yardımcısı  Adam Boyes, Destiny’nin satış sunulmasıyla birlikte, Sony PlayStation 4 satışlarında da ciddi bir artış olduğunu açıkladı.  Adam Boyes, Amerika kıtası için kesin rakamlar vermekten kaçındı.

Bununla birlikte Adam Boyes, Sony PlayStation 4’ün Avrupa macerası için çok daha kesin ifadeler kullandı. Adam Boyes, geçtiğimiz hafta sadece Birleşik Krallık’ta, 1 milyondan fazla Sony PlayStation 4 satıldığını kamuoyu ile paylaştı.

 Adam Boyes, “Açık dünyalı Destiny, inanılmaz başarılara imza atıyor. Destiny, geçtiğimiz hafta yalnızca Amerika’da 11 milyondan fazla kopya sattı. Destiny’nin başarısı başta bizim konsolumuz olmak üzere, oyun konsollarının satışına doping etkisi yaptı.” ifadelerini kullandı.

 Adam Boyes, Destiny’deki oyuncu sınıfı ‘Guardians’a atıfta bulunarak, “Koruyucular çok yaşasın. İyi ki varlar! Kaderimizi (Destiny) korumakta çok başarılılar” açıklamasında da bulundu.

Çin’den Akıllı Telefon Bağımlılarına Özel Yol

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU