Designed for Samsung Gaming Hub aksesuar programını tanıttı

Gaming Hub

Video oyun aksesuar pazarının lider şirketleri, Samsung Gaming Hub platformuna özel resmi lisanslı ürünler geliştirecek. İlk olarak PDP şirketinin yeni Gaming Hub Kumandası Ocak ayında piyasaya sürülecek.

Samsung  , CES 2024’te paylaştığı ” Designed for Samsung Gaming Hub ” programının ayrıntılarını açıkladı. Program, Samsung’un oyun yayın platformu Samsung Gaming Hub’a yönelik sınıfının en iyisi yeni nesil iş ortağı ürünlerinin geliştirilmesi için lider oyun aksesuarı şirketleriyle iş birlikleri yapılmasını hedefliyor.

Şirket ayrıca, Designed for Samsung GH platformunun ilk oyun kumandasını sunacak olan oyun aksesuarı sağlayıcısı PDP (Performance Designed Products LLC) ile başlattığı iş ortaklığını da duyurdu.

Gaming Hub

Oyuncular bu yıl itibarıyla, kumandalarında ürünün Samsung cihazlarıyla uyumluğunu ve kalite, performans ve güvenli kullanım testlerinden geçtiğini belirten “Designed for Samsung GH ” ibaresini görmeye başlayacak.

Bu ibareyi taşıyan aksesuarlar, oyuncuların seçmiş olduğu Samsung destekli cihazlarından bağımsız olarak Samsung Gaming Hub’da mümkün olan en iyi oyun deneyimini garanti edecek.

Samsung ayrıca PDP’nin yeni kablosuz oyun kumandası ‘Replay Midnight Blue’ için gerçekleştirdiği iş ortaklığını da duyurdu. ‘Designed for Samsung Gaming Hub’ programının ilk ürünü olan yeni kumanda, tek şarjla 40 saate kadar oyun süresi sunan dahili ve şarj edilebilir bir pile sahip.

Gaming Hub

Ürün ayrıca, yaklaşık 10 metre menzilli ve düşük gecikmeli Bluetooth kablosuz bağlantı, Samsung GH’ı anında başlatabilen bir Samsung GH ana sayfa düğmesi, kullanımı kolay bir TV sesi kontrol düğmesi ve daha fazla özellikle donatıldı.

Samsung, oyun severlere daha fazla seçenek sunmaya devam edecek. Oyun yayımlamak için kullanılan cihazlardan Samsung GH ekosisteminin genişletilmesine kadar farklı alanlardaki bu seçeneklerle, oyuncuların sevdiği yenilikçi ürün ve deneyimleri sürekli olarak geliştirmeye devam edecek.

Rolls-Royce çığır açan hidrojen araştırma testlerine başlıyor