DEFACTO , WEB 3.0 dünyasına merhaba diyor

DeFacto, Web 3.0

DeFacto, Web 3.0’ın ünlü karikatür kahramanı Fırat iş birliğiyle hayata geçirdiği Fırat X  Koleksiyonu ile Web 3.0 dünyasına giriş yapıyor.  

 DeFacto, ülkemizin en başarılı karikatüristlerinden Uğur Gürsoy’un hayat verdiği Fırat karakteriyle birlikte Web 3.0 dünyasına hızlı bir giriş yapıyor. Moda ve yeni trendleri, teknolojinin gücüyle birleştiren ve sektörde öncü çalışmalara imza atan firma, Fırat ile hazırladığı koleksiyonla Web 3.0 dünyasına da yenilikçi yaklaşımını taşıyor ve ekosisteme değer katıyor.

DeFacto, Web 3.0

Fırat X  koleksiyonu; sweatshirt, hoodie, eşofman altı gibi parçalarla beraber bere, çorap, çanta ve suluk gibi aksesuarların bir araya geldiği 28 parçadan oluşuyor. Ürünlerin üzerinde bulunan QR kodları, müşterileri Instagram’da hazırlanmış özel artırılmış gerçeklik (AR) filtrelere yönlendiriyor ve Fırat x DeFacto dünyasını ‘fijital’ ortamda deneyimletiyor. Bu deneyimle Türkiye’de ilk kez Target Tracking AR Filtre uygulamasını kullanan markalar arasında yerini alarak olarak öne çıkıyor.

DeFacto, Web 3.0

Hafif ve rahat dokulu kumaşlarla sportif bir şıklık sunan koleksiyonun tasarımları, Web 3.0 dünyası aracılığıyla hayatımıza girmiş kelimelerden oluşuyor. Sevilen karikatür kahramanı Fırat’ın renkli dünyasını tasarımlara taşıyor. Web 3.0 dünyasının başarılı projelerinden biriyle güçlerini birleştirdiği, moda dünyasına yön veren Fırat X DeFacto koleksiyonu ile dijital dünyanın bir parçası olmak isteyen tüm moda severlerin beğenisine sunuluyor.

Fırat x  koleksiyonu ürünlerine www.defacto.com adresinden,  mobil uygulamasından ve seçili mağazalarından ulaşılabiliyor.

Bahar Candan OnlyFans sonrası namaza başladı!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir