Dacia Sandero fiyatları bile 400 bin TL’ye dayandı!

sandero 2

Dacia Sandero fiyatları önemli bir eşiği geride bıraktı. Artık Sandero bile 400 bin TL’yi aşan fiyatlardan satılıyor. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Dacia Sandero fiyatları bile 400 bin TL’ye dayandı! Malum son dönemde bazı otomobillerin fiyatlarında büyük düşüşler yaşandı. Bu düşüşlerin temel nedeni ise satışlardaki durağanlık. Peki bu indirimler sonrasında Dacia Sandero fiyatları hangi seviyelere geldi.

Geçtiğimiz gün Sandero fiyatları ortaya çıktı. Dacia tarafından güncellenen fiyatlara göre en ucuz Sandero fiyatı 382.900 TL’ye kadar düşmüş durumda.  Dilerseniz aşağıdaki listeden Sandero fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Apple otomobil üretimi için Toyota ile ortaklık kurabilir!

Bu arada dip not olarak şunu da belirtelim. Türkiye’de en suv sedan modelinin Sandero Steapway olduğunu söyleyebiliriz. Zira Türkiye’de 400 bin TL altına alınabilecek otomobil sayısı hayli kısıtlı. Bu anlamda bakıldığında Sandero’nun en büyük rakibinin Egea Cross olduğunu söyleyebiliriz. Görünen o ki artık Türkiye’de otomobil almak pek de kolay olmayacak. Özellikle de sıfır bir araç almak iyiden iyiye imkansızlaşmış durumda. Elbette bu noktada ikinci el otomobillerin de fiyatı artıyor. Bunu da unutmamak gerek.

En ucuz HB! İşte Dacia Sandero Eylül fiyatları

Sandero

Prestige 1.0 Turbo X-tronic 90 bg

Fiyatı: 382.900 ₺

Dacia Sandero Eylül fiyatları


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir