Ana SayfaGenelCyberpunk 2077 kayıt dosyaları bozuluyor!

Cyberpunk 2077 kayıt dosyaları bozuluyor!

Gün geçmiyor ki Cyberpunk 2077 ile ilgili bir sorun daha ortaya çıkmasın. Son söylentilere göre Cyberpunk 2077 kayıt dosyaları kendi kendine bozuluyor.

2020’nin açık ara en çok beklenen oyunlarından biri olan Cyberpunk sonunda raflardaki yerini aldı. Yerini almasına aldı fakat oyun ile birlikte belli başlı sorunlar da boy gösterdi. Bu sorunlar kısa süre içerisinde oyun severleri canından bezdirmeye yetti.

Hatta PS4 ve Xbox One tarafında pek çok oyun sever aldıkları oyunu iade ettiler. PC tarafında da bu iadelerin başlaması söz konusu.

Çünkü oyunun PC versiyonunda da tonla can sıkıcı hata mevcut. Burada bahse konu hatalar öyle oyunda karakterlerin birbirine geçmesinden ibaret değil. Direkt olarak oynanışa etki eden hatalardan bahsediyoruz.

Cyberpunk 2077 şimdi de kayıt dosyaları sorunu ile gündemde

Oyun severlerin forumlarda açtıkları başlıklara göre oyunda şimdi de kayıt dosyaları üzerine bazı sorunlar baş göstermiş durumda. Envanterini fazlasıyla dolduran oyuncular kayıt dosyasının belli bir boyutun üzerine çıktığında bozulduğunu iddia ediyorlar.

cyberpunk 2077

Bu şikayeti veren oyuncu sayısı hayli fazla. İşin kötü yanı ise bu dosyaların yüklenemiyor oluşu.

Yani saatlerce emek verdiğiniz bir görev aniden buhar olup uçabilir. Neyse ki oyunda otomatik saklama sistemi de var. Böylece bir önceki save dosyasından oyuna devam edebiliyorsunuz. Bu durum da ister istemez sizin vakit kaybetmenize neden oluyor.

Bakalım bu oyunla ilgili daha ne gibi hatalar duyacağız.

İşte Epic Games oyun listesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting