Crash Bandicoot 4 PC için gelecek mi?

Crash Bandicoot 4: It's About Time g

Crash Bandicoot 4 PC sürümü için bugün sevindiren haber geldi. Konsollardan sonra Crash Bandicoot’un PC’ye de geleceği söyleniyor.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time geçtiğimiz günlerde PlayStation 4 ve Xbox One için duyurulmuştu. PlayStation markası ile özdeşen Crash’in diğer platformlara da yıllar içerisinde gelmesi oyun dünyası açısından oldukça sevindirici bir haberdi. PC platformunu uzun bir süredir es geçen oyun, Crash Team Racing Nitro-Fueled ile yine PC’ye uğramamıştı. Ancak bugün gelen sızıntılar Crash Bandicoot 4 PC sürümü için çalışmaların başladığı yönünde.

Bandicoot’un uzun zamandır beklenen yeni oyunu 2 Ekim 2020 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One’a gelecek. Söylentilere göre 2020’nin sonuna doğru oyunun PC sürümü de yayınlanacak. Nintendo Switch’e gelmesine kesin gözüyle bakılan oyun maalesef ki AAA oyunmuş gibi 470 TL’den satılacak.

Crash Bandicoot 4 PC

The Last of Us Part II‘nin 499 TL’ye satıldığı yerde Crash’in 470 TL etmeyeceği açıkça ortada. Fiyat politikası konusunda sürekli eleştirilen Activision, 59.99 dolar satış fiyatı ile yurtdışında bile satış rakamalarında çakılacak gibi görünüyor.

PlayStation 5 fiyatı açıklandı! Korkulan olmadı!

Her ne kadar Crash tutkunu olsam da bu oyuna ilk çıktığında 470 TL para vermek biraz akıl mantık dışı. İndirimler ile oyunun 200 TL seviyesine inmesini beklemek daha mantıkı olacak gibi görünüyor. Umarız Activision bu yüksek fiyat politikasından en kısa sürede vazgeçer ve fiyatlarda bir iyileştirme yapar.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir