Ana SayfaGenelCrash Bandicoot 4: It’s About Time duyuruldu!

Crash Bandicoot 4: It’s About Time duyuruldu!

Oyun dünyasının ikonikleşmiş isimlerinden olan Crash yeni oyunu ile geliyor. Crash Bandicoot 4: It’s About Time duyuruldu.

PlayStation markası ile özdeşen ve oyun dünyasının ikonikleşmiş isimlerinden olan Crash, uzun zamandır yeni oyunu ile karşımıza çıkmıyordu. Geçtiğimiz yıl Crash Team Racing ile konsollara çıkışını gerçekleştirerek ben daha ölmedim diyen Crash, şimdi de Crash Bandicoot 4: It’s About Time ile karşımıza çıkacak.

PS5 dijital sürümü çok ucuz olmayacak!

PlayStation 4 ve Xbox One için duyurulan Crash Bandicoot 4: It’s About Time, klasik yapısını koruyarak yeni grafikleri ve dinamikleri oyuncular ile buluşturacak. 2 Ekim 2020 tarihinde çıkacak olan oyun için belirlenen ön sipariş fiyatı maalesef ki Crash sevenleri derinden üzecek.

Oyun, Xbox One’da ve PlayStation 4’te 470 TL gibi afaki bir fiyata sahip olacak. Yılın oyunu seçilmesine kesin gözüyle baktığımız The Last of Us Part II‘nin ön sipariş fiyatının 429 TL ve şu an ki fiyatının ise 479 TL olduğunu belirtelim. Şimdi iki oyun arasında dağlar kadar fark var. Crash’i 59.99 dolar yani tam oyun fiyatına satmak biraz markanın ismininden yararlanmak oluyor.

Crash’in edivereceği Türkiye pazarında 259 TL. Daha da fazla verilmez. Tamam oyun eğlenceli olabilir. Bizlere nostaljik dakikalar yaşatabilir. Ama karşısında fiyat konusunda The Last of US Part II gibi alternatif varken, Crash’e bu parayı vermek pek mantıklı değil. Umarız bu oyunun fiyatında özellikle de Türkiye’de bir indirim uygulanır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU