ColorOS 12 ekran görselleri sızdırıldı

Oppo A91, Reno2 Z ve Reno3 A, ColorOS 11 güncellemesi alıyor

Oppo’nun bu ayın sonunda kullanıma sunacağı ColorOS 12’nin duvar kağıtları sızdırıldı. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

ColorOS 12 ekran görselleri sızdırıldı. Uzun bir süredir Türkiye’de kurumsal olarak hizmet veren Oppo, model yelpazesini gün geçtikçe bir tık daha genişletiyor. Oppo’nun Türkiye pazarındaki en büyük kozu ise sorun yaşatmayan arayüzü diyebiliriz.

Malum söz konusu Android tabanlı akıllı telefonlar olduğunda çeşitli sorunların yaşanması çok da sıra dışı bir olay değil. Yani hiç beklenmedik bir anda telefonunu çökebiliyor. Ya da yeni gelen bir güncelleme telefonunuzu neredeyse kullanılmaz hale getirebiliyor.

Lakin söz konusu Oppo olduğunda bu tarz ihtimallerin hayli zayıf olduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Çünkü Oppo’nun kullandığı ColorOS’in hayli stabil ve sorunsuz bir arayüz olduğu zaten bilinen bir gerçek.

ColorOS 12 ekran görselleri sızdırıldı

Oppo yakında ColorOS’in yeni sürümü ile kullanıcıların karşısına çıkacak. ColorOS muhtemelen Android 12’ye uyumlu bir formatta olacak. Böylece yeni gelen Android sürümü de güncel Oppo cihazlarında sorunsuz bir şekilde çalışacak.

ColorOS’in yeni sürümünün önümüzdeki günlerde kullanıma sunulması bekleniyor. Tarihinin genel itibari ile Eylül sonu olacağı belirtiliyor. Fakat isterseniz şimdiden ColorOS’e ait bazı duvar kağıtlarını kullanmaya başlayabilirsiniz. En azından telefonunuz daha modern bir arayüz görünümüne kavuşacaktır.

Bu arada ColorOS 12’nin 13 Eylül’de çıkacağına dair de bazı söylentiler mevcut. Fakat bu söylentilerin hayli zayıf olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

PlayStation 5 oyunlarına zam yolda!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir