Chery TIGGO 8 PRO : Kaliteli Sürüşü için teknolojiden yararlanıyor!

TIGGO 8 PRO

TIGGO 8 PRO, 12 farklı ADAS, 3 farklı dijital ekranı kapsayan kokpit, 360 derece görüş sağlayan park destek sistemi, otomatik parlama önleyici özellikli iç dikiz aynası ve akıllı sıkışma önleyici hafızalı elektrikli bagaj kapağı gibi teknolojileriyle premium bşr deneyimi sağlıyor.      

 TIGGO 8 Serisi’nin gücü ve teknolojisi, onu sadece konsiyerj otomobili olarak ilk tercih haline getirmekle kalmıyor, aynı zamanda şehirli seçkinlerin teknolojik arayışları ve ihtiyaçları ile de son derece uyumlu hale getiriyor.

TIGGO 8 PRO, pazara sunulduğunda dünyanın dört bir yanındaki birçok iş adamı için de ideal bir SUV haline geldi. Ayrıca denizaşırı tüketicilerin övgüsünü de kazandı. Araç, 7 koltuklu geniş iç mekân, 1.6 TGDI motor ve 7DGT şanzıman gibi özelliklerle öne çıkarken Bosch imzasını taşıyan çelik kayış, güç-aktarma verimliliğini arttırıyor.

TIGGO 8 PRO

Konforlu ve kaliteli kokpit

TIGGO 8 PRO’nun kokpit tasarımı kullanıcı dostu bir yapı ortaya koyuyor. Sürücü ve yolculara rahat bir yaşam alanı sunan kokpitteki ön koltuklar elektrikli ayar ve hafıza işlevleriyle gelişmiş bir seyahat konforu sağlıyor.

Koltuklar aynı zamanda ısıtma ve havalandırma işlevleriyle de donatılmış durumda. Bunlara ek olarak deri koltuklarda, uçaklardakini andıran, 4 yönlü ayarlanabilir koltuk başlıklarıyla premium konfor sağlanabiliyor.

Dokunma hissi uyandıran yumuşak dokulu yüzeyler ve vücudu destekleyen koltuk minderleri, yolculara her türlü hava koşulunda konfor ve keyif sunarak gelişmiş bir seyahat imkânı sunuyor.

TIGGO 8 PRO

Akıllı teknoloji

En ileri teknolojileri bünyesinde barındıran, her yönüyle mutlak sürüş keyfi sunan ve kullanıcıların ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılayan bir otomobilin akıllı teknolojiden yoksun olması beklenemezdi.

Chery’nin üst düzey modeli TIGGO 8 PRO, ACC (Adaptif Hız Sabitleyici) ve FCW (Önden Çarpışma Uyarısı) gibi 12 adet farklı ADAS (Gelişmiş Sürüş Destek Sistemi) işleviyle donatılmış durumda.

Sürüş destek sistemleri, her türlü koşulda kullanıcılara kapsamlı bir akıllı güvenlik koruma çemberi oluşturuyor. 12,3 inçlik akıllı çok işlevli gösterge paneli ve 12,3 inçlik yüksek çözünürlüklü, dokunmatik merkezi kontrol ekranına ek olarak üçüncü dokunmatik ekrandan da klima kontrolleri yapılabiliyor.

Tüm ekranlar sayesinde en ileri teknolojiler, harika paketlenmiş bir biçimde, fonksiyonellikten ödün vermeden kolaylıkla yapılabiliyor. Ultra net 360 derecelik kuş bakışı panoramik geri vites görüntüsü, aracın çevresi hakkında çok yönlü bilgiler sağlayarak olası güvenlik risklerinin bir bakışta görülmesini sağlıyor.

Otomatik parlama önleyici özellikli iç dikiz aynası ve akıllı sıkışma önleyici hafızalı elektrikli bagaj kapağı gibi pek çok teknolojik donanım TIGGO 8 PRO’nun deneyimine katkı sağlıyor.

MateBook D16 : En güçlü 13. Nesil i9 işlemcisine sahip


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir