TIGGO 8 PRO : Lüks anlayışına yeni bir boyut getiriyor

TIGGO 8 PRO

Chery TIGGO 8 PRO, yollardaki üst sınıf kabin yaklaşımıyla tamamen yeni bir deneyim sunuyor. Bu kabin birkaç ödül kazanırken aynı zamanda orta hacimli 7 koltuklu SUV dünyasında lüks tanımı için yeni bir ölçütü de belirliyor.

Chery TIGGO 8 PRO , iş hayatında başarılı ve kaliteli yaşamdan keyif alan kentlilere yönelik bir SUV. Kullanıcılara daha lüks ve ayrıcalıklı bir sürüş deneyimi sunmayı amaçlayan Chery TIGGO 8 PRO’nun iç mekanı, yalın ve zarif bir kaliteyi ortaya koyuyor.

Lazer işlemeli kavisli yüzeylere sahip kabin, siyah ve kahverengiden oluşan çift renkli yapısıyla üst sınıf bir atmosfer sunuyor. Araca binerken ilk temas noktası olan koltuklar, TIGGO 8 PRO’nun lüks konseptini güçlendiriyor.

TIGGO 8 PRO

Açık kahverengi deri koltuklar üç boyut duygusunu geliştiren kapitone teknolojisiyle süsleniyor. Çift dolgulu köpük işlemi ve konfor süngeri, minderin destek etkisini en üst düzeye çıkarıyor. Güçlü yan destekler dinamik sürüşlerde vücudu destekliyor. Ayrıca sürücü koltuğu, altı yönlü elektrikli ayar, ısıtma ve soğutma özellikleriyle sürücünün mevsimsel değişimlerden bağımsız olarak her zaman en üst konfor deneyimi yaşamasına katkı sağlıyor.

Konsol, 24,6 inçlik çift ekran ve 8 inçlik dokunmatik LCD klima ekranı ile üçlü ekran konseptiyle premium markaların benzeri bir genel tasarım sergiliyor. Yeni nesil 4.0 ADAS sisteminin yanı sıra elektronik vites kolu, akıllı telefonlar için kablosuz şarj ve akıllı telefon unutma-hatırlatıcısı gibi işlevlerle Chery TIGGO 8 PRO, lüks tasarım ile üstün teknolojiyi harmanlıyor.

TIGGO 8 PRO

Kütüphane sessizliği sunan kabin

Chery TIGGO 8 PRO aynı zamanda ayrıntıya gösterilen özen sayesinde gelişmiş bir lüks seviyesi ortaya koyuyor. TIGGO 8 PRO, NVH performansı açısından gürültüyü etkin bir şekilde engellerken ses emici kumaş alanlar sesi kaynağında azaltıyor. Harici olarak kontrol edilen, değişken hacimli kompresör ve PWM elektrotsuz fan gibi önlemlerle, kabin içinde kütüphane sessizliğinde sakin ve dingin bir ortam oluşturuyor.

SONY imzalı ses sistemi, seyahatleri aslına uygun ses kalitesiyle daha da keyifli kılıyor. Önde akıllı çift bölge ve arkada bağımsız klima sistemi, N95 sınıfı araç klima teknolojisinin de katkısıyla son derece konforlu iklimlendirilmiş bir ortam sunulmasını sağlıyor. Orta kol dayamanın altında, sıcak yaz aylarında soğuk içecekleri saklamayı kolaylaştıran, soğutma işleviyle geniş bir depolama alanı bulunuyor.

TikTok sahibi ByteDance dört çalışanını kovdu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir