Cem Yılmaz Erşan Kuneri paylaşımı yaptı yakında geliyor

Erşan Kuneri dizisinin oyuncuları

Türkiye’deki en iyi komedyenlerden bir tanesi olarak görülen Cem Yılmaz Erşan Kuneri paylaşımı yaptı. Birçok hayranından paylaşım ile alakalı yorum geldi.

Bugün Cem Yılmaz Erşan Kuneri paylaşımı gündeme bomba gibi düştü. Netflix Türkiye’yi etiketleyerek paylaşım yapan Yılmaz, dizi ile alakalı bazı detaylar verdi. Hatırlayacağınız üzere G.O.R.A. dizisinde ilk ortaya çıkan Erşan Kuneri karakteri, Cem Yılmaz tarafından dizi şeklinde geleceği söylenmişti.

İlk başlarda bu dizinin Exxen platformunda yayınlanacağı ifade edilse bile sonradan fikirler değişti. Acun Ilıcalı tarafından işletilecek Exxen, kısa bir süre içerisinde Cem Yılmaz’ı da kadrosuna katacağını düşünüyordu ancak bunu yapamadı.

Erşan Kuneri karakteri bir sezon daha karşımıza çıkabilir

Yeni Hyundai KONA

Cem Yılmaz tarafından yapılan açıklamalar dikkate alındığında, bu karakter ile alakalı birçok projenin düşünüldüğü söylenebilir. Ona göre Erşan Kuneri’nin yayın hayatında tutunması, diğer sezonların da devamını getirecek.

Cem Yılmaz Erşan Kuneri paylaşımı

Netflix Türkiye hesabını da ekleyip “Erşan Kuneri, S1E1 bitti” notu kullanan Cem Yılmaz, herkesi heyecanlandırdı. Birçok kişi filmin kısa bir süre içerisinde Netflix üzerinden yayınlanmasınız bekliyor. Ayrıca muhtemelen bu tür tiplemelerin önü de açılacak gibi görünüyor. Cem Yılmaz herhangi bir filmde yer verdiği karakterler için daha sonradan tek tek film çekmeyi seviyor.

Instagram Hikâyeler ve Twitter Fleet üzerinden paylaşımda bulunan Netflix Türkiye, Cem Yılmaz’ın paylaşımını alıntıladı. Erşan Kuneri’nin 1975 ile 1978 yıllarında başına gelenleri anlatacak olan bu dizi, merakla bekleniyor. Sizce Cem Yılmaz’ın yeni dizisi beğenilecek mi? Tahminlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir