Celly BH Stereo: Uygun fiyata Bluetooth kulaklık ister misiniz?

tgre4 1

Celly BH Stereo, kolay kullanılabilir yapısı, farklı renk seçenekleri ve uygun fiyat etiketiyle karşınızda. Uygun fiyata kulaklık arıyorsanız işte cevabı.

Kablosuz kulaklıkların çeşitleri her geçen gün biraz daha artıyor ve fiyat yelpazesi genişliyor. Tabii burada kullanıcıların beklentileri ve bütçe de önemli bir konu. Kısa süre önce ülkemizde faaliyetlere başlayan İtalyan Celly firması Uygun fiyatlı Bluetooth kulaklığı ile yeni kullanıcıları hedefliyor. Bu bağlamda da Celly BH Stereo kulaklıkla boy gösterityor.
Celly BH Stereo kulaklığın siyah, beyaz, mavi, pembe ve turkuvaz olmak üzere pek çok farklı renk seçeneği bulunmakta. Genellikle plastik malzemenin kullanıldığı ürünün boyun askısı kullanım esnasında bir rahatsızlık oluşturmuyor. Kulaklık uclarında kullanılan silikon başlıklar da kulakta sağlam tutuş ve rahat kullanım için ideal.

Kulaklık üzerinde bir de panel yer alıyor, ki bu panel sayesinde de ses açma ve kapama, gelen aramaları cevaplama ya da reddetme gibi işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Tahmin edeceğiniz üzere normal olarak bir de mikrofona sahip.

Celly BH Stereo: Uygun fiyata Bluetooth kulaklık ister misiniz?

20 gram ağırlıktaki ürünün akıllı telefon ya da tabletle eşleştirilmesi oldukça kolay. İki cihazın da Bluetooth özelliğini açıyor ve ardından listede görünen ismi seçiyorsunuz, hepsi bu. Aynı anda iki farklı cihazla eşleşebilen kulaklık, Bluetooth 4.2 bağlantı teknolojisi ile geliyor. Böylece yaklaşık 10 metrelik mesafede dahi iyi bir performan sunabiliyor.

Peki Celly BH Stereo kulaklığın ses kalitesi nasıl?

CellyBH Stereo, boş vakitlerinde müzik dinlemek isteyen ve gerektiğinde de görüşmeler yapmak isteyenler için uygun fiyatlı bir çözüm. Bu bağlamda da yüksek özelliklere sahip değil. Ses kalitesini tatmin edici olarak tanımlayabiliriz. Çok keskin detaylar ve derin bass’lar beklentisinde olmamalı ve aynı zamanda kulak sağlığınız için en yüksek ses seviyesinde dinleme yapmamalısınız.

Öte yandan, üründe yer alan ve görüşmelerde kullanabileceğiniz mikrofonun da ses kalitesi fena değil. Bazen görüşmeler sırasında kısa süreli kopmalar meydana gelebiliyor ve bazen de arka plandaki sesler sebebiyle görüşmeler zorlaşabiliyor. Zira aktif bir gürültü engelleme özelliği bulunmuyor.

Tabii şunu da eklemeden etmeyelim. Ürün, hafif yağmurlu havalarda kullanılabiliyor ve terlemeye karşı da bir sorun yok, ancak ötesi için, “sıvılara dayanıklı bir üründür” iddiasının da olmadığını belirtmeliyiz.

Celly BH Stereo: Uygun fiyata Bluetooth kulaklık ister misiniz?

Celly BH Stereo, 80 TL fiyat etiketiyle satın alınabilir

BH Stereo, başta da belirttiğimiz gibi, ekonomik fiyatlı, giriş seviyesinde nitelendirebileceğimiz bir ürün. Bazen müzik dinleyeyim, bazen de gelen aramaları yanıtlarım ve bunları uygun fiyatlı bir kulaklıkla yaparım diyorsanız, şans verebilirsiniz. Bunların dışında, hem ses hem de kullanım deneyimi itibarıyla iddialı bir ürün olmadığını tekrarlayalım.

Huawei MateBook D 15 “dizüssü” PC inceleme. Hem şık hem de kullanışlı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir