Ana sayfa Akıllı Telefon Akıllı telefon aksesuarlarıyla tanınan Celly Türkiye'de!

Akıllı telefon aksesuarlarıyla tanınan Celly Türkiye’de!

Celly, akıllı telefon aksesuarları pazarının lider isimlerinden biri. İtalya merkezli şirket, 40’tan fazla ülkede faaliyet gösteriyor ve şimdi de Bilkom ortaklığıyla birlikte Türkiye’de faaliyetlerine başlıyor. Celly, hazırladığı aksesuarlarla gündelik yaşamı kolaylaştırmayı hedefleyen bir firma.

Celly ile kaliteli müzik deneyimleri

Cell’nin boyun askısına sahip kulaklığı, aynı anda iki Bluetooth cihaza bağlanarak kullanım sunabiliyor. Tabii üzerinde gelen aramaları yanıtlamak ve ses ayarlarını yapmak için tuşlar da var. Bir de, Multipoint teknolojisi sayesinde dinlediğiniz müziği arkadaşlarınızla da paylaşabiliyorsunuz. Pembe, siyah, beyaz, gri ve mavi olmak üzere pek çok renk seçeneği bulunan ürün, tek şarj ile 8 saate varan kullanım sunuyor.

Akıllı telefon aksesuarlarıyla tanınan Celly, şimdi Türkiye'de!

Celly powerbank ile şarj sorununu ortadan kaldırabilirsiniz

Celly Powerbank; telefon, MP3 çalar, GPS cihazı, kulaklık, hoparlör, tablet, araç kiti ve daha birçok cihazı şarj edebiliyor. 10000mAh değerde pili bulunan cihaz, üzerinde iki adet USB 2.0 ve bir de microUSB bağlantı noktasına sahip.

Akıllı telefon aksesuarlarıyla tanınan Celly, şimdi Türkiye'de!

Kesintisiz kullanım için Type-C portu

USB Type-C portu, yeni nesil akıllı telefonların yanı sıra taşınabilir bilgisayarların da şarj noktası olduğu için Celly’nin geliştirdiği Type-C kablo, kullanıcılar için önemli bir ihtiyaca çözüm oluyor. 1 metre uzunluğundaki Type-C kablo, hızlı veri aktarabilme ve şarj edebilme özelliği (3A) ile öne çıkıyor. Ürünün PC ve Mac uyumu da bulunuyor.

Akıllı telefon aksesuarlarıyla tanınan Celly, şimdi Türkiye'de!

Kullanışlı araç içi telefon tutucu

Telefonların araç seyir halindeyken rahat bir şekilde kullanılmasını sağlayan MountCharge, güvenli ve pratik bir kullanım sunuyor. Hava tahliyesi sağlayan değiştirilebilir bir taban veya ön cam ile donatılmış olan MountCharge, 6,5 inçe kadar tüm akıllı telefonlarla uyum sağlıyor.

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

PlayStation 5 çıkış tarihi

PlayStation 5 çıkış tarihi ve fiyatı!

Yeni nesil konsollar geliyor. 18 Mart tarihinde detayları paylaşılacak olan PS5 hakkında bilinen her şeyi derledik. İşte PlayStation 5 çıkış tarihi! PlayStation 4 satışa sunulalı...

Son Haberler