Blizzard, Diablo III: Reaper of Souls’u Duyurdu!

gran turismo 5 prologue ps3 screenshot4

Blizzard, Diablo 3’ün genişleme paketi Reaper of Souls’u resmen duyurdu. Firma yöneticisi Josh Mosqueir, Bliizard’ın Gamescom’da yapılan basın toplantısında gazetecileri ve oyunseverleri bilgilendirdi.

Reaper of Souls’da karşımıza yepyeni bir düşman çıkacak: Malthael, Düşmüş Melek. Mosqueir, genişleme paketinin, orjinal Diablo III’ün öyküsünden çok daha karanlık olacağını iddia etti. Westmarch’ın önemli bir rolü olacağı da vurgulandı. Tüm bu verilere karşın, Amerikalı şirket, genişleme paketinin tam olarak ne zaman piyasaya sürüleceğini açıklamaktan kaçındı. Konuyla ilgili tek bilinen şey, çıkış tarihinin 2013’ün sonu olacağı yönünde.

d3_reaper_40305_sc

Diablo III: Reaper of Souls’da, yeni bir karakter sınıfı da bulunuyor: Crusader. Crusader’ler için Diablo II’deki Paladin’lerin kallavi versiyonları olduklarını söylemek yanlış olmaz. Buna ek olarak yepyeni rünler, hareketler ve büyüler de, yapıma çeşni katacak. Loot Runs adı verilen sistem de oyunun bünyesinde bulunacak ve Paragon sisteminin çok daha gelişmiş bir sürümü olacak.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir