Ana sayfa Cep Telefonu BlackBerry Z10, iPhone 5, Lumia 920 ve Galaxy S3’e Karşı!

BlackBerry Z10, iPhone 5, Lumia 920 ve Galaxy S3’e Karşı!

Son dönemin en popüler akıllı telefonlarından biri olan BlackBerry Z10’nun testleri yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı.

Z10’nun ilk karşılaştırmsı ise iPhone 5, Samsung Galaxy S3 ve Lumia 920 ile yapılmış. Yapılan bu testte BlackBerry Z10’nun karanlıkta kamera performansı gün yüzüne serilmiş durumda. Aşağıda gördüğünüz resim 4 parçadan oluşuyor. Sol üsteki resim Lumia 920 ile çekilmiş. Sağ üsteki resim BlackBerry Z10 ile, Sal attaki reim Galaxy S3 ile ve Sağ alttaki resim ise iPhone 5 ile çekilmiş.
BlackBerry Z10 kamera testi
Görmüş olduğunuz gibi Z10 diğer akıllı telefonlara göre karanlıkta çekim performansı olarak daha kötü sonuçlar elde ediyor. Akıllı telefonun performansı da merak konusu. Ürün Türkiye’ye gelmediği için daha görme ve test etme şansımız olmadı. Önümüzdeki günlerde bu şansı elde edince BlackBerry Z10’la ilgili daha detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok şarj tüketen uygulamalar 2020

Akıllı telefonların bitmek tükenmek bilmeyen en büyük sorunu; çabuk tükenen şarjı. Peki en çok şarj tüketen uygulamalar hangileri? Cevabı makalemizde. Akıllı telefonlar son 10 yıllık...

Son Haberler