Ana SayfaGenelBlack Shark FunCooler 2, iPhone 12 serisi için manyetik bir versiyon alıyor

Black Shark FunCooler 2, iPhone 12 serisi için manyetik bir versiyon alıyor

Black Shark bir oyun akıllı telefonu markası olarak başladı, ancak diğer birçok telefon üreticisi gibi, ürün yelpazesini diğer öğeleri içerecek şekilde genişletti. Ancak markanın ürünlerinin çoğu hala oyun oynamaya odaklanıyor.

Markanın en son ürünü, iPhone 12 serisi için özel olarak tasarlanmış FunCooler 2 soğutma fanının yeni bir versiyonu. Black Shark FunCooler 2 Magnetic Version, iPhone 12 telefonlarının arkasındaki mıknatısa takılmak üzere tasarlanmış. Apple, en yeni iPhone serisine, çevre birimlerinin ve aksesuarların manyetik olarak cihazın arkasına takılmasını sağlayan mıknatıslar ekledi. Apple’ın bu tasarımdan yararlanan çok sayıda aksesuarı var ve ayrıca üçüncü taraf üreticilerin aksesuarları da mevcut.

Black Shark FunCooler 2, iPhone 12 serisi için manyetik bir versiyon alıyor

Black Shark, yeni FunCooler 2 Manyetik Versiyonunun 62 mm genişliğinde ve 22 mm kalınlığında olduğunu ve onu dünyanın en küçük (harici) soğutma fanlarından biri yaptığını söylüyor. Küçük form faktörü, oyun oynarken bir engel oluşturmadığı anlamına da geliyor. Soğutma fanında telefona güvenli bir şekilde bağlanmasını sağlayan 15 adet Demir-Bor mıknatıs bulunmakta. 73 gramlık toplam ağırlık, kullanıcının bileklerindeki yükü de azaltıyor. Üretici, bu ayrıntıların daha sonra açıklanacağını söylediğinden, Black Shark FunCooler 2 Manyetik Versiyonu henüz bir fiyat ve çıkış tarihi almadı. Diğer bölgelere geçmeden önce Çin’de satışa çıkması bekleniyor. Ürün hakkında söylentiler yayılmaya başladığına göre cihazın piyasaya sürülme tarihini çok uzakta olmayacaktır. Yayınlandığı ilk ülkelerin ardından ülkemize de gelmesi söz konusu.

Lezzet Ankara Yemeksepeti tarafından eleştirildi: Yüzde sıfır komisyon tepki çekti

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU