Ana SayfaGenelBlack Panther 2 hakkında yeni bilgiler çıktı! Wakanda Forever

Black Panther 2 hakkında yeni bilgiler çıktı! Wakanda Forever

Merakla beklenen Black Panther devamı filmi resmi başlığına kavuştu: Black Panther: Wakanda Forever. Yönetmen Ryan Coogler, Marvel Studios için hem kritik hem de gişe başarısı olan 2018’deki büyük hitinin ardından MCU’ya geri dönecek.

Ne yazık ki, Chadwick Boseman 2020’deki zamansız ölümünün ardından artık Kral T’Challa olarak geri dönmeyecek olsa da, yaşadığı dünya yaklaşan devam filmiyle devam edecek. Koronavirüs salgını nedeniyle geçen yıl Hollywood ve genel olarak dünya için çalkantılı bir yıl oldu. Küresel sağlık krizi, sinema salonlarının kapatılması da dahil olmak üzere yayılmasını sektörü tam anlamıyla durmaya zorladı. Marvel Studios için bu, onaylanan 4. Aşama listelerini birkaç kez yeniden planlamak anlamına geliyordu. Ancak sinema gibi kuruluşlar yeniden kapılarını açtıkça, MCU da orijinal planıyla ilerliyor. Marvel Entertainment’ın resmi YouTube hesabında paylaşılan ‘Marvel Studios Celebrates The Movies‘ başlıklı bir klip yayınlandı. Klip geçmiş ve gelecek filmlerden bir dizi görüntü içeriyor. Ayrıca, Coogler’in merakla beklenen MCU filmi Black Panther: Wakanda Forever’ın resmi başlığını ve devam filminin logosunu açıklıyor. Marvel Studios daha önce, T’Challa rolünün Boseman’ın anısını onurlandırmak için yeniden düzenlenmeyeceğini doğrulamıştı.

Black Panther 2 hakkında yeni bilgiler çıktı! Wakanda Forever

Bununla birlikte, Black Panther 2’nin anlatısı oyuncunun ölümünü de içerecek şekilde gerçekleşecek. Filmin yapımının henüz başlamadığını düşünürsek, merakla beklenen filmin ayrıntılarını öğrenmek için beklememiz gerekecek. Bununla birlikte, yeni açıklanan başlık, gişe rekorları kıran filmden ne beklenebileceğinin bir göstergesi olabilir. Black Pannther: Wakanda Forever, tek bir karaktere odaklanmak yerine Wakanda’yı bir bütün olarak keşfedeceğini ima ediyor.

Yeni iPad mini 2022 yılında çıkacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting