Black Friday’de iPhone 6 Alan Kullanıcıya Şok

black friday thought bubble

Black Friday’de Walmart üzerinden iPhone 6 siparişi veren bir kullanıcı, sonrasında büyük hayal kırıklığına uğradı. Tüm detaylar haberimizde.

Stoklar Tükenmiş!

Bildiğiniz gibi dün Black Friday’di ve pek çok firma indirimler, kampanyalar yaptı. Walmart üzerinde de kampanyalı şekilde iPhone 6 satılıyordu. Bir müşteri, iki adet iPhone 6‘yı sipariş etti ancak daha sonrasında kendisine gelen epostadan siparişinin iptal edildiği bildirimini aldı. Sonrasında ise tüm stoklar çoktan tükenmişti! Walmart’taki bu satışta, stok bilgisiyle ilgili bir karışıklık olmuş, veya sayfayı güncellenmeyi unutmuş.

Bu noktada, indirimlerin erken başlamasının da sorunu yaşanıyor. Zira firmalar sabırsızlanıp kampanyaları çarşamba ve perşembe başlatıyor; bu durumda asıl alışveriş günü olan cuma gününde stoklar çoktan tükenmiş oluyor!

Mağdur, konuyla ilgili oldukça sinirli ve bir tweet’iyle sitem etmiş: “Walmart, ikizlerim için iki tane iPhone 6 aldım fakat sabah 7’de siparişimin iptal olduğunu söylediniz. Şimdi tüm stoklar tükenmiş. Ciddi misiniz?”


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir