Ana sayfa Genel Black Desert PS4 için geliyor

Black Desert PS4 için geliyor

MMORPG türünün başarılı örneklerinden biri olan Black Desert sonunda PlayStation 4 için de duyuruldu. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Şu aralar MMORPG türünde öyle sağlam oyun bulmak pek de kolay değil. Bir 5 – 6 sen öncesine kadar bu tür hayli popülerdi. Fakat günümüzde MMORPG oyunları cazibesini yitirmiş durumda. Online yönü ağır basan yapımların genel itibariyle moba ya da FPS tarzı oyunlar olduğunu söyleyebiliriz.

Sevilen MMORPG oyunu PS4’e geliyor!

Yine de MMORPG türü yapımlardan hoşlananlar için az da olsa sağlam alternatifler mevcut. Nitekim bunlardan birisi de Black Desert. Hayli hazırda Xbox One üzerinde oynanabilen yapım, yakında PS4’te de boy gösterecek.

Oyunun geliştiricisi konumunda yer alan Pearl Abyss, çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu Black Desert’ın PlayStation 4 versiyonunu geçtiğimiz gün duyurdu. Yapımcı ekipten yapılan açıklamada oyunun Amerika, Avrupa, Japonya ve Kore’de bu yıl bitmeden çıkış yapacağı belirtildi. Oyunun ön siparişleri ise 2 Temmuz’da start alacak.

Uplay Plus servisi tanıtıldı! İşte özellikleri

PS4 için grafikleri ve atmosferi tekrardan elden geçirilen yapım, PS4 Pro’da 4K çözünürlük desteği de sunacak.

Geliştirici stüdyonun PS4 için yayınladığı tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

1 YORUM

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler