Black Desert PS4 için geliyor

black desert

MMORPG türünün başarılı örneklerinden biri olan Black Desert sonunda PlayStation 4 için de duyuruldu. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Şu aralar MMORPG türünde öyle sağlam oyun bulmak pek de kolay değil. Bir 5 – 6 sen öncesine kadar bu tür hayli popülerdi. Fakat günümüzde MMORPG oyunları cazibesini yitirmiş durumda. Online yönü ağır basan yapımların genel itibariyle moba ya da FPS tarzı oyunlar olduğunu söyleyebiliriz.

Sevilen MMORPG oyunu PS4’e geliyor!

Yine de MMORPG türü yapımlardan hoşlananlar için az da olsa sağlam alternatifler mevcut. Nitekim bunlardan birisi de Black Desert. Hayli hazırda Xbox One üzerinde oynanabilen yapım, yakında PS4’te de boy gösterecek.

black desert

Oyunun geliştiricisi konumunda yer alan Pearl Abyss, çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu Black Desert’ın PlayStation 4 versiyonunu geçtiğimiz gün duyurdu. Yapımcı ekipten yapılan açıklamada oyunun Amerika, Avrupa, Japonya ve Kore’de bu yıl bitmeden çıkış yapacağı belirtildi. Oyunun ön siparişleri ise 2 Temmuz’da start alacak.

Uplay Plus servisi tanıtıldı! İşte özellikleri

PS4 için grafikleri ve atmosferi tekrardan elden geçirilen yapım, PS4 Pro’da 4K çözünürlük desteği de sunacak.

Geliştirici stüdyonun PS4 için yayınladığı tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.


Black Desert PS4 için geliyor” için bir yorum

  1. Ps4 bdo oyuncularinı topluyoruz psn adim NevoFlex topluluk adi black deser türkiye gelin guild yardımlaşma vb seyler icin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir