Ana SayfaGenelBitcoin fiyatı düşmeye devam ediyor

Bitcoin fiyatı düşmeye devam ediyor

Kripto para borsasının altın çocuğu Bitcoin, tüm zamanların en kötü aylarından birini geride bıraktı.

Bitcoin fiyatı düşmeye devam ediyor. Kripto para borsasında sular bir türlü durulmuyor. Bir yandan pandemi, savaş, enflasyonist ortam gibi dış unsurlar, diğer taraftan ise dolandırıcılık haberleri, iflas açıklamaları gibi iç faktörlerle çalkalanan kripto para borsası, 2011 yılından bu yana en kötü ayını geride bıraktı.

Büyük Bitcoin transferi

En son 2011 yılında aylık bazda %50 gibi inanılmaz yüksek oranda düşüş yaşayan Bitcoin, o tarihten bu yana sert düşüşler yaşasa da genelde aynı ay içerisinde yaşanan yükselişlerle bir nebze durumu topluyordu.

New York, Bitcoin madenciliğini sınırlıyor

Bitcoin fiyatı düşmeye devam ediyor

Bununla birlikte 2022 yılının Haziran ayında tamı tamına %37’lik düşüşe imza atan ünlü kripto para birimi, bu sayede en kötü dönemlerinden birini geride bırakmış oldu. Tabi düşüşün sadece Bitcoin’de yaşanmadığını söyleyelim. Borsanın en önemli ikinci para birimi olan Ethereum’da işler Bitcoin’de göre daha da vahim. Buna göre ETH’deki düşüş Haziran ayı genelinde %50’yi geçti. Bu açıdan baktığımız zaman yine de Bitcoin, diğer tüm kripto para birimleri içerisinde en güvenli olanı denilebilir.

340 milyon sterlin değerinde Bitcoin'i yanlışlıkla kaybetti!

Tabi sektördeki kimse en kötü günlerin geride kaldığını söyleyemez. Bu sebeple gerek Twitter’da gerekse de diğer platformlarda Bitcoin ve diğer kripto para birimleri için uçacak, kaçacak şeklinde yorum yapan fenomenlere itibar etmemeniz ve kendi yatırım planınızı kendiniz yapmanız sizin için çok daha iyi olacaktır.

Meta Novi kripto para cüzdanı kapanıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting