Birbirinden farklı kamera modları ile fotoğraf çekmenin tadını çıkarın

fotoğraf

vivo V29 Lite 5G, gece gündüz fark etmeksizin neredeyse tüm ışık koşullarında en iyi fotoğraf ve videoları çekme imkanı veriyor.

Çift Pozlama özelliği ile kullanıcılar farklı portre modlarında en iyi fotoğrafları ve  öznesini arka fondan ayırarak belirgin ve görünür kılan katmanlı fotoğraflar çekebiliyor. Gece modu özelliğinde yer alan birbirinden farklı filtreler, karanlık ortamlarda çekilen fotoğraflara etkileyici farklı etki ve duygular katabiliyor.

fotoğraf

Portre modunda yer alan “Güzellik” özellikleri ile çekmeden önce yüzünüzün renginde; burnunuz, gözleriniz ve çeneniz gibi istediğiniz bölgede istediğiniz oranda oynamalar yaparak hayal ettiğiniz fotoğrafı çekebilirsiniz. Selfie için nasıl poz vereceğinizi bilemiyorsanız “Duruş” modu size güzel poz alternatiflerini gösteriyor.

fotoğraf

Işık efektleri de çekimlerinizi daha etkileyici hale getirebiliyor. “İkili Görünüm” ve “Çift Pozlama” fotoğraf çekme modu da denenmesi gereken özellikler arasında yer alıyor.

 vivo V29 Lite 5G; kamera menüsünde yer alan zamanlama özelliği, boyutu ayarlama, çerçeve çizgisi, dengeleyici ve efekt ustası gibi birçok  düzenleme seçeneği ile size özel anlarınızı eşsiz bir çekim deneyimi ile ölümsüzleştirme fırsatı sunuyor.

fotoğraf

Videolarınız artık ekstra “sabit”

vivo V29 Lite’ın OIS özelliği ile en hareketli anlarınızda dahi video özelliğini rahatlıkla kullanabilirsiniz. V29 5G, Optik Görüntü Sabitleme özelliği ve ön ve arka kamerayı aynı anda kullanmayı mümkün kılan ‘’İkili Görünüm’’ özelliği ile Vlogger ve içerik üreticilerin tercihi olacak.

Diğer modunda olduğu gibi videoda da güzellik modları, filtre ve efektler yaratıcı ve etkileyici; Film modu da daha sinematografik videolar çekmenize olanak veriyor. Panorama moduyla en güzel manzara videolarını çekebilir, yüksek çözünürlük modu ile videolarınızı detaylıca oluşturabilirsiniz.

OSD : Üretimde 18, İhracatta 11, Pazarda ise yüzde 62’lik artış yaşandı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir