Ana sayfa Oyun Bim Razer Abyssus mouse satıyor!

Bim Razer Abyssus mouse satıyor!

Bim Razer Abyssus mouse satmaya başladı. Oyuncular için geliştirilen Razer Abyssus mouse, Bim’de oldukça uygun fiyata satılıyor. Bim Razer Abyssus ile oyuncuların gönlünü kazanacak gibi görünüyor.

Bim bugün oyuncuların karşısına Razer Abyssus mouse ve Goliathus mouse pad bundle’ı ile çıkıyor. Uygun fiyata Razer Abyssus mouse ve Goliathus mouse pad’i bir arada satan Bim, oyuncuların büyük ilgisini çekecek gibi görünüyor.

Peki, Bim’in uygun fiyata satmış olduğu Razer Abyssus mouse ve Goliathus mouse pad’i oyunculara neler sunuyor?

Bim Razer Abyssus mouse satıyor!

Razer Abyssus 2000 mouse, 2000 DPI optik sensör ve 2 adet programlanabilir tuş ile geliyor. Gayet hızlı ve ergonomik olan Razer Abyssus mouse’a, oldukça kullanışlı olan Goliathus mouse pad eşlik ediyor.

A101 General Mobile GM 8 satmaya başladı!

Bim iki ürünü de tek bir pakette toplayarak sadece 149 TL‘ye satıyor. Eğer oyunlarda akıcı bir mouse kullanmak istiyorsanız, Bim’in bu kampanyasını mutlaka değerlendirmelisiniz. Son olarak bu Razer bundle’ın piyasada 220 TL civarında satıldığının altını çizelim.

Bim Razer Abyssus

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler