Ana Sayfa Genel Attack on Titan mangası full renkli versiyonla geliyor!

Attack on Titan mangası full renkli versiyonla geliyor!

Attack on Titan mangası için son yaklaşıyor. Anime severlerin tüm gözleri serinin finalinin üstünde. Hajime Isayama, hemen hemen herkesi ayakta tutmaya yetecek kadar gerilim ve ölümle mangayı son anlarına doğru getirdi. Sona yaklaşırken, hayranlar Attack on Titan’ın mangalarının full renkli şekilde yeniden basılacağını öğrenmenin sevincini yaşıyor.

Türkiye’de Titana Saldırı adıyla Gerekli Şeyler Yayıncılık etiketiyle yayınlanan Shingeki no Kyojin; insanlığı devasa duvarlarla çevrili şehirler yoluyla saklanmaya zorlayan ve Titan olarak bilinen dev canavarların istila ettiği bir dünyada geçiyor. Seri, annesinin Titanlardan biri tarafından öldürülmesinin ardından intikam peşinde koşan Eren Yeager’i konu alıyor. Yeni bir habere göre, hayranlar Attack on Titan mangası full renkli olarak tekrar geliyor. Tam renkli seri, yayının gelecek projelerinden biri olan Bessatsu Shonen Magazine’de basılacak.

Attack on Titan mangası full renkli versiyonla geliyor!

Şu anda, yapımcıların bu renkli baskıyı ne zaman yayınlayacağına dair bir bilgi yok. Ancak hayranlar çok geçmeden başlamasını bekliyor. Ne de olsa, diziye olan ilgi günümüzde çok yoğun. Maintan Web’de yer alan habere göre Attack on Titan mangasının final bölümü, 9 Nisan 2021 tarihinde, ilk başladığı dergi olan Bessatsu Shōnen Magazine’de yayınlanacak. Bunun hemen ardından renkli versiyonun gelişi çok uzun sürmeyecektir.

Manga’nın orijinal çalışmasına gelince, planlandığı gibi devam edecek. Manga ile yıllar geçirdikten sonra okuyucular, Attack on Titan ile vedalaşmak istemiyor. Ama aynı zamanda heyecan da duyuyorlar. Geriye kalan tek soru, Isayama’nın, Paradis ve Marley aralarındaki anlaşmazlıkları bir kez daha çözmeden önce kahramanlarından birini kurtarıp kurtaramayacağı. Finali tüm anime severler gibi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Pizza Hut drone ile pizza dağıtmaya başlıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting