Ana sayfa Oyun Nvidia Titan RTX oyunlarda kaç FPS sunuyor?

Nvidia Titan RTX oyunlarda kaç FPS sunuyor?

Nvidia’nın dünyanın en güçlü ekran kartı olan Nvidia Titan RTX modelinin oyunlardaki benchmark sonuçları yayınlandı. Nvidia Titan RTX oyunlarda dudak uçuklatan FPS değeleri sunuyor!

Nvidia, Aralık ayının başında ekran kartı sektörüne Titan RTX ile yeni bir devri başlatmıştı. Dünyanın en güçlü ekran kartı olan Titan RTX, 130 Teraflop’luk Derin Öğrenme ve 11 GigaRays’lik ışın izleme performansı sunuyor.

Nvidia Titan RTX’in öne çıkan özellikleri!

  • 576 çok hassas Turing Tensor Çekirdek, 130 Teraflops derin öğrenme performansı
  • Saniyede 11 GigaRay gerçek zamanlı ışın izleme performansı sunan 72 Turing RT çekirdeği
  • Daha büyük modelleri ve veri kümelerini sığdırmak için, 24GB GDDR6 RAM ile, önceki nesil Titan GPU’lardan 2 kat daha fazla hafızaya sahip, 672GB/s bant genişliğine sahip yüksek hızlı bellek.

Bugün ise 2.500 dolarlık Titan RTX’in oyunlarda kaç FPS değeri sunduğu ortaya çıktı. RTX 2080 Ti modelini bile geride bırakan Titan RTX için tam bir FPS canavarı diyebiliriz. Titan RTX, Rise of the Tomb Raider oyununda 1080P’de 195 FPS, 4K çözünürlükte ise 96 FPS sunuyor.

Shadow of the Tomb Raider oyununda ise 1080P’de 149 FPS ve 4K’da ise 61 FPS sunuyor. Bu ölçümlerin yüksek ayarlarda yapıldığını belirtelim. Far Cry 5 oyununda ise 1080P’de 140 FPS ve 4K’da ise 75 FPS sunan Titan RTX, oyuncuların rüyalarını süsleyecek gibi görünüyor.

Aşağıdaki görsellerden Titan RTX’in benchmark sonuçlarına ulaşabilirsiniz.Nvidia Titan RTX

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler