Ana SayfaGenelAssassin’s Creed Valhalla için 7 dakikalık oyun içi video

Assassin’s Creed Valhalla için 7 dakikalık oyun içi video

Oyun severler, Kasım ayı yaklaşırken heyecanlı mısınız? Çünkü merak ve heyecanla beklenen pek çok oyun Kasım ayıyla beraber karşımıza çıkacak.

Şimdi, seriyi takip eden milyonlarca oyuncunun heyecanla beklediği ve 10 Kasım’da piyasaya çıkacak Assassin’s Creed Valhalla için 7 dakikalık oyun içi video yayınlandı. Bu video ile serinin hayranları daha da heyecanlandılar.

Assassin’s Creed Valhalla bomba gibi geliyor

Assassin’s Creed Valhalla: Deep Dive Trailer isimli videoda, Ubisoft yeni oyunun merak edilen oyun içi aksiyonlarına detaylıca örnekler vererek oyun dünyasını heyecanlandırmayı başardı.

Vikingler dönemini anlatan ve çok etkileyici görselliğe sahip olacak oyunda oyuncular, klanlar arasındaki kavgalara dahil olacak ve elbette İngiltere’yi işgal edecekler.

Assassin’s Creed Valhalla

Trailer’dan öğrendiğimiz kadarıyla, oyuncular kendi klanlarıyla Viking’ler arasında müttefik toplayıp askerlerinin sayısını arttıracak. Ardından denizi aşıp İngiltere’ye sefere çıkmak için hazırlık yapacaklar. Ardından da İngiltere’de üs kurup burada İngiliz saldırılarına karşı savaş verirken, bir yandan da İngiliz şehirlerini kuşatıp ülkeyi işgal edecekler. Zira, Viking’lerin İngiltere işgalinin tarihi gelişimi de bu şekilde yaşanmıştı.

Assassin’s Creed Valhalla Sistem Gereksinimleri resmileşti!

Yine videodan gördüğümüz kadarıyla Ubisoft’un yıllardır geliştirdiği oyun motoru ve hem Assassin’s Creed hem de Tom Clancy serilerinden edindiği deneyimin bu oyunu zirveye taşıyacağı anlaşılıyor. Hem grafik kalitesi, hem öykü ve hem de oyunun teknik detaylarının Assassin’s Creed Valhalla’yı serinin dönüm noktası yapacağını tahmin etmek zor değil.

Oyun hakkında yayınlanan geniş trailer’ı aşağıda izleyebilirsiniz. Videoyu izledikten sonra oyun hakkındaki beklentilerinizi ve görüşlerinizi de bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz.

Süleyman Sertkaya
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting