Arter’de Uzun Cumartesi üçüncü kez gerçekleşiyor

arter Arter’de Uzun Cumartesi

Arter’de Uzun Cumartesi etkinliklerinin üçüncüsü 23 Eylül’de gerçekleşecek. Paribu kullanıcıları, gün boyu sergileri ücretsiz gezebilecek.

Paribu, farklı sanat disiplinlerini sanatseverlerle buluşturan Arter iş birliğiyle Paribu kullanıcılarının sergileri gün boyu ücretsiz gezebileceği  “Arter’de Uzun Cumartesi” etkinliklerini düzenliyor. Yıl boyunca dört kez düzenlenecek olan etkinliğin üçüncüsü 23 Eylül’de gerçekleşecek.

Paribu kullanıcıları 11.00-00.00 saatleri arasında tüm güncel sergileri, sesli rehberler eşliğinde ücretsiz gezebilecek. Ayrıca; 19.00, 20.30 ve 22.00’de sınırlı kontenjanla yapılacak ücretsiz rehberli turlardan da faydalanabilecek. Tüm bu ayrıcalıklar için kullanıcıların,  Paribu gişesinden Paribu kullanıcısı olduğunu doğrulaması yeterli olacak.

arter Arter’de Uzun Cumartesi

 

23 Eylül’de neler var?

Gün boyu  ücretsiz gezilebilecek sergiler arasında; Sarkis: SONSUZ, Nuri Kuzucan: Pasaj ve Cengiz Çekil: Bugün de Yaşıyorum yer alıyor.Aynı gün Sevgi Oditoryumu’nda gerçekleşecek MUBI film gösteriminin biletlerini gişelerden temin edebilirsiniz.

Ayrıca, yine Paribu’nun katkılarıyla sanatseverlerle buluşacak olan Istanbul Fringe Festival’ın kapanış günü etkinliği de aynı gün Arter’de düzenlenecek. Festival kapsamında; Embodied Improvisation Workshop-Becca Hoback atölyesi, “Kaçak Çay” performans gösterisi ve  Bunker + Vault dans gösterisi ücretli olarak gerçekleşecek. Istanbul Fringe Festival’ın biletleri tiyatrolar.com.tr üzerinden temin edilebilir.

SpaceX Starlink gelirini altı katına çıkardı


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir