Ana sayfa Genel Arçelik 12660 A+++ :  Faturaları yarı yarıya azaltıyor

Arçelik 12660 A+++ :  Faturaları yarı yarıya azaltıyor

Arçelik’in hem ısıtma hem de soğutmada A+++ verimli  Arçelik 12660 A+++  adlı yeni kliması, sağladığı enerji tasarrufuyla elektrik faturalarındaki klima masrafını %50 azaltarak bütçelere destek oluyor.

Arçelik, üstün özellikli teknolojik klimalarına bir yenisini daha ekledi. Arçelik 12660 A+++ model klima, 19 DB seviyede sessiz çalışarak evinizde kaliteli ve serin bir yaşam konforu sunuyor.

12660 A+++ model klimalar, A+++ ısıtma ve A+++ soğutma verimliliği özelliğiyle A sınıfı inverter klimalara göre %50 enerji tasarrufu sağlıyor.

Huawei Mate 30 render görseli ile karşımızda!

Elektrik faturalarındaki klima masrafını yarı yarıya azaltan ürünü, Wifi özelliği sayesinden uzaktan kontrol edebilir, enerji tüketimini periyodik olarak takip edebilirsiniz. Çevreci R32 gaz kullanılan  şık tasarımlı Arçelik klimalar aynı zamanda 10 yıl kompresör garantisiyle satışa sunuluyor.

Arçelik klimalar, evlerinde serinliğin keyfini çıkarmak isteyenleri bekliyor.

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler