Arçelik ProSmart Inverter Klima : Wifi erişimi ile fark yaratıyor


Arçelik ProSmart Inverter klima ürünleri Arçelik Connect uygulaması sayesinde klimalar akıllı telefon, bilgisayar ya da tablet aracılığıyla herhangi bir yerde uzaktan erişimle çalıştırılabiliyor.

Arçelik’in A++ sınıfında yer alan Arçelik ProSmart Inverter Klima ürünleri ; Wifi uzaktan erişimli özelliği sayesinde akıllı telefon, bilgisayar ya da tablet aracılığıyla herhangi bir yerde uzaktan erişimle çalıştırılabiliyor.

Arçelik ProSmart Inverter

ProSmart Inverter Klimalar, Enerji Kontrol özelliği sayesinde tek tuşla odadaki kişi sayısı; sıcaklık ve koşullara göre %60’a varan enerji tasarrufu sağlıyor. Ultra Ionizer+ özelliği sadece klimanın verdiği havayı değil, çevredeki mikroskobik partikülleri de temizliyor. Ürün, yumuşak hava tuşu ile mükemmel sıcaklık ve konforlu hava hacmini yönetiyor.

Daha büyük gizli ekranlı şık iç ünite tasarımına sahip olan klimanın anlık olarak ne kadar enerji tükettiğini klimanın iç ünitesi üzerinde görüntülenebiliyor. Kolay çıkarılabilir filtre ile klimanın temizliği tek adımda yapılabiliyor. 3M Filtre mikroskobik partikülleri yakalayarak temiz bir ortam yaratıyor. Ionizer+ Otomatik temizleme teknolojisi ile kendi kendini temizleyen bu ürün, sessiz mod özelliği ile de oldukça sessiz çalışıyor.

 Lazer yazıcılar 40 yaşında


Etiketler:

Arçelik ProSmart Inverter Klima : Wifi erişimi ile fark yaratıyor Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. ahmet dedi ki:

    trt vergisi var mı ?

Sayfa başına git