Ana sayfa Akıllı Telefon Apple’ın iPhone X oyunu

Apple’ın iPhone X oyunu

Bilindiği üzere Apple’ın yeni nesil iPhone modeli olarak lanse ettiği iPhone X, 3 Kasım itibari ile satışa sunuldu. Apple, yeni iPhone modelinin ilk etapta 50 ülkede, Kasım sonuna kadar da 16 farklı ülkede daha satışa sunulacağını açıkladı. Peki gelelim asıl soruya. Hani Apple’ın elinde yeterli miktarda iPhone X stoğu yoktu?

Apple iPhone X stoğu hakkında bir açıklama yapmadı

Hatırlanacağı üzere iPhone X çıkmadan önce Apple’ın stok durumu hakkında pek çok şey yazılıp çizildi. iPhone X’in 3D kamera modülünde kullanılan bir bileşenin üretim aşamasında yaşanan aksaklıklar nedeniyle, telefonun üretiminin de yavaşladığı iddia ediliyordu.

Hatta Apple’ın ABD’deki ön siparişleri bile karşılayamayacağı dolayısıyla pek çok ön siparişin yeni yıla sarkacağı dedikoduları yayılmıştı. Fakat şimdi karşılaştığımız tablo, durumun pek de böyle olmadığını görmemizi sağladı.

Peki, Apple iPhone X stoklarını bilinçli olarak mı düşük gösterdi? Allah için konuşalım. Apple hiç elimizde şu kadar stok var, talebi karşılayamayız falan demedi. Fakat Apple ile ilgili söyledikleri genelde çıkan analistler (Ming Chi Kuo gibi) sıklıkla iPhone X’in stok sorunu yaşayacağını yenileyip durdu.

iPhone X Türkiye çıkış tarihi belli oldu

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler