Ana SayfaAppleiPhone 6 Bu Yıl İçerisinde mi Çıkacak?

iPhone 6 Bu Yıl İçerisinde mi Çıkacak?

Apple’ın fnomen yaratan iPhone akıllı telefonları hakkında dedikodular bitmek tükenmek bilmiyor. Bu seferki haber ise Apple’ın farklı bir ekran boyutunda çıkarmayı düşündüğü iPhone 6 akıllı telefonuyla ilgili.

Son günlerde çıkan iPhone dedikodularının ağırlığı iPhone 5S akıllı telefonuyla ilgili. Apple’ın önümüzdeki günlerde tanıtmayı planladığı bu yeni akıllı telefonunun tasarım açısından iPhone 5 ile aynı fakat donanım özellikleri açısından iPhone 5’in üzerinde bir performans göstermesi bekleniyor. Apple’ın tıpkı iPhone 4 akıllı telefonunun üzerine iPhone 4S’i çıkartarak çıtayı bir kademe daha yükseltmesi gibi iPhone 5’in ardından iPhone 5S modelinde de bu pazarlama stratejisini kullanması bekleniyor. iphone-6-2014
Tabii ki iPhone 5S’in ardından iPhone 6 modeli gelecek ki asıl yenilik ve gelişmeler bu model üzerinde toplanacak. Tasarım açısından yeni bir kasa ile kullanıcıların beğenisine sunulacak ürünün ekranının da büyümesi bekleniyor. Bu yeni akıllı telefon için il konuşulan ekran büyüklüğü 5 inçti fakat Şubat ayı ile birlikte bu yeni akıllı telefonun ekranının 5.8 inç olacağı konusunda dedikodular fazlasıyla gelmeye başladı. Ayrıca iPhone 6’nın tanıtımı konusunda 2013 yılı işaret ediliyordu fakat bu yıl ikinci bir iPhone’nun tanıtılması zor gibi gözüküyor. Apple’ın yeni tasarıma sahip bu yen telefonunu muhtemelen 2014 yılında tanıtması bekleniyor. Fakat iPhone 6’nın tasarımı konusundaki çalışmalar ise son raddelerine gelmiş durumda. Ürünün tasarımı her ne kadar tamamlanmış olsa da donanım konusundaki gelişmeler ürünün kaderini belirleyecek gibi gözüküyor.

- Reklam -
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting