Ana SayfaGenelApple Watch Series 7 için şarj sorunu ortaya çıktı

Apple Watch Series 7 için şarj sorunu ortaya çıktı

Bazı Apple Watch Series 7 kullanıcıları, watchOS 8.5 güncellemesinin ardından cihazın normal hızlarda şarj edilemediğinden şikayet etti.

Apple, hızlı şarj ile Apple Watch Series 7 pil seviyesinin yaklaşık 45 dakikada %0-80 arasında değişebileceğini ve bu da önceki nesle göre yaklaşık %33 daha hızlı olduğunu söylüyor.

Ancak güncellemenin ardından şarj hızı, pili 15 ila 20 dakikada %5 oranında dolduracak kadar yavaşladı. Yine de hızlar değişken görünüyor, başka bir kullanıcı saatlerinin bir saat içinde %5 şarj olduğunu iddia etti.

Başlangıçta yalnızca Apple Watch Series 7’yi Belkin BoostCharge Pro ile dolduran kullanıcıların etkilendiği görülse de, artık Apple’ın kendi USB-C Manyetik Hızlı Şarj Kablosunu kullananlar da dahil olmak üzere tüm kullanıcıların etkilendiği görülüyor.

Apple Watch Series 7

Apple’dan henüz sorunla ilgili bir haber yok, bu yüzden şarj hızlarınızdan endişe ediyorsanız, o zamana kadar güncellemeyi atlamak en iyisidir.

Apple Watch Series 7, daha büyük ekran-gövde oranı ve daha hızlı şarj ile 41 mm ve 45 mm versiyonlarında mevcuttur. Akıllı saat, Apple’ın kendi 18W, 20W, 29W, 30W, 61W, 87W, 96W USB-C şarj cihazlarıyla uyumludur ve ayrıca üçüncü taraf USB-C şarj cihazlarına da uyum sağlıyor.

watchOS 8.5, 15 Mart’ta piyasaya sürüldü ve Unicode 14 emojileri için destek sağladı, düzensiz kalp atışı tanımayı güncelledi ve IP adreslerini açığa çıkarabilecek bir e-posta gizliliği koruması güvenlik açığını düzeltti. Bakalım sorunlar tam olarak ne zaman çözülecek.

Redmi Note 11 Xiaomi Fan Festival Special Edition resmileşiyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting