Apple Watch Series 7 için şarj sorunu ortaya çıktı

watch7

Bazı Apple Watch Series 7 kullanıcıları, watchOS 8.5 güncellemesinin ardından cihazın normal hızlarda şarj edilemediğinden şikayet etti.

Apple, hızlı şarj ile Apple Watch Series 7 pil seviyesinin yaklaşık 45 dakikada %0-80 arasında değişebileceğini ve bu da önceki nesle göre yaklaşık %33 daha hızlı olduğunu söylüyor.

Ancak güncellemenin ardından şarj hızı, pili 15 ila 20 dakikada %5 oranında dolduracak kadar yavaşladı. Yine de hızlar değişken görünüyor, başka bir kullanıcı saatlerinin bir saat içinde %5 şarj olduğunu iddia etti.

Başlangıçta yalnızca Apple Watch Series 7’yi Belkin BoostCharge Pro ile dolduran kullanıcıların etkilendiği görülse de, artık Apple’ın kendi USB-C Manyetik Hızlı Şarj Kablosunu kullananlar da dahil olmak üzere tüm kullanıcıların etkilendiği görülüyor.

Apple Watch Series 7

Apple’dan henüz sorunla ilgili bir haber yok, bu yüzden şarj hızlarınızdan endişe ediyorsanız, o zamana kadar güncellemeyi atlamak en iyisidir.

Apple Watch Series 7, daha büyük ekran-gövde oranı ve daha hızlı şarj ile 41 mm ve 45 mm versiyonlarında mevcuttur. Akıllı saat, Apple’ın kendi 18W, 20W, 29W, 30W, 61W, 87W, 96W USB-C şarj cihazlarıyla uyumludur ve ayrıca üçüncü taraf USB-C şarj cihazlarına da uyum sağlıyor.

watchOS 8.5, 15 Mart’ta piyasaya sürüldü ve Unicode 14 emojileri için destek sağladı, düzensiz kalp atışı tanımayı güncelledi ve IP adreslerini açığa çıkarabilecek bir e-posta gizliliği koruması güvenlik açığını düzeltti. Bakalım sorunlar tam olarak ne zaman çözülecek.

Redmi Note 11 Xiaomi Fan Festival Special Edition resmileşiyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir