Ana SayfaAkıllı SaatApple Watch Pro fiyatı epey can sıkabilir

Apple Watch Pro fiyatı epey can sıkabilir

Teknoloji dünyasının gözü kulağı yarın gerçekleşecek Apple lansmanındayken, bu organizasyonda tanıtılması beklenen Apple Watch Pro’nun muhtemel fiyatı duyanları isyan ettirdi.

Apple Watch Pro fiyatı epey can sıkabilir. Apple için yılın en önemli günü geldi çattı. Sadece saatler sonra sahneye çıkacak ve yeni ürünlerini tanıtmaya başlayacak olan Apple CEO’su son hazırlıklarını yaparken, duyum hesapları da son ana kadar boş durmuyor ve tanıtılacak ürünler hakkında yeni bilgiler geçmeye devam ediyor.

Apple Watch "Extreme Sports" versiyonu bu yıl içinde geliyor

Bugüne kadar gelen bilgilere göre, Apple’ın bu lansmanda tanıtacağı en önemli ürün kategorileri akıllı telefon ve akıllı saat olacak. Telefon olarak iPhone 14 serisini göreceğimizi artık sağır sultan bile duymuştur. Ancak akıllı saat kategorisinde hala sürpriz yaşanma ihtimali var. Bununla birlikte eğer söylentiler doğru çıkarsa Apple, yarın itibariyle Apple Watch Series 8, Apple Watch SE 2 ve Apple Watch Pro modellerinden oluşan üç yeni cihazını resmen görücüye çıkaracak.,

Apples new ad invites you to imagine dying alone without a Watch on your wrist 1

Apple Watch Pro fiyatı epey can sıkabilir

İşte Apple denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Bloomberg editörü ve ünlü duyumcu Mark Gurman, yarın tanıtılacak 3 akıllı saat modeli içerisinde en büyük ve en güçlü model olması beklenen Apple Watch Pro’nun fiyatı hakkında oldukça ilginç bilgiler verdi.

Apple Watch Series 7 render görüntüleri sızdı

Mark Gurman’a göre Apple, yeni amiral gemisi akıllı saat modelini bölgeden bölgeye değişen fiyatlarla satışa sunmayı düşünürken, Apple Watch Pro için Amerika fiyatının 900 dolar, Avrupa fiyatının ise 1.000 dolar seviyesinde olacağını iddia ediyor. Bu iddianın doğru olup olmadığını anlayabilmek içinse 1 gün daha beklememiz yeterli olacaktır.

Vize sorunları gençleri online üniversitelere yöneltiyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting