Ana SayfaGenelApple Watch Series 8 ateşiniz olup olmadığını tespit edecek!

Apple Watch Series 8 ateşiniz olup olmadığını tespit edecek!

Bloomberg’den Mark Gurman’a göre, bir sonraki Apple Watch modelinin ateşiniz düştüğünde sizi uyaracak bir vücut ısısı sensörü içereceği bildiriliyor. İşte detaylar.

Apple Watch yepyeni bir özellik ile dikkat çekecek. Şu anda mevcut seri 8 net bir sağlık okuması sağlamıyor. Ancak akıllı saat bir doktora görünmenizi veya bir ateş ölçer kullanmanızı isteyen bir bildirim göndermeye başlayacak. Güvenilir bir kaynak olan Gurman daha önce de Apple saatlerinde böyle bir özelliğin olacağından söz etmişti. Gurman’ın bir sıcaklık sensörü içeren Seri 8 olasılığını ilk kez gündeme getirişi değil. İlk olarak Apple’ın Haziran 2021’de bu özellik üzerinde çalıştığından bahsetti ve muhtemelen şirketin 2022 giyilebilir serisiyle geleceğini bildirdi. Ocak ayında bu tahminde geri adım attı ve hayranlarını kan şekeri izlemenin birkaç yıl uzakta olan bir avuç yetenek arasında olduğu konusunda uyardı.

Apple Watch Series 8 ateşiniz olup olmadığını tespit edecek!

Ancak birkaç ay sonra, özelliğin Apple’ın dahili test yönergelerini geçmesi koşuluyla Series 8’in bir vücut ısısı sensörü içereceğini söyledi. Şimdi, Power On haber bülteninin son baskısında yazan Gurman, bu özelliğin standart Seri 8 ve Apple’ın ekstrem sporcular için yarattığı sık sık söylentili sağlam baskı için “geçici” olduğuna inandığını söylüyor.

Gurman, Apple Watch Seri 8’deki diğer değişikliklerin “muhtemelen küçük olacağını” söyledi. Geçen haftaki raporunu yineleyerek, giyilebilir cihazın Series 7 ve Series 6 ile aynı işlem gücüne sahip olacağını öne sürüyor. Pek çok yükseltmeyle gelmeyeceği bildirilen bir diğer cihaz ise ikinci nesil AirPods Pro.

SpaceX Starlink arabalara, uçaklara, teknelere wi-fi sağlayacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting