Ana SayfaAkıllı SaatApple Watch 3 Yolda

Apple Watch 3 Yolda

Apple’ın sonraki nesil akıllı saatine ait yeni bilgiler ortaya çıktı. Yeni seri Apple Watch 3 sevenlerini çok bekletmeyecek gibi gözüküyor.

Birçok büyük firmadan sonra girmesine rağmen akıllı bileklik pazarında liderlik koltuğunda oturan Apple, çok sevilen akıllı saatini 3. nesil Watch ile güncellemeyi hedefliyor. Ortaya çıkan raporlara göre Apple Watch 3, hayranlarını çok fazla bekletmeyecek.

iPhone 8 ile Beraber Gelebilir

Bloomberg’in raporuna göre LTE destekli yeni akıllı saat, 10. yıla özel çıkan iPhone 8 ile birlikte veya yıl sonunda tanıtılabilir. Ancak 2018’e ertelenmesi de ihtimal dahilinde. Bildiğiniz gibi 2. nesil LTE özelliği ile çıkarılmak istenmiş fakat pil sorunları nedeniyle bu özellik saate konmamıştı. Bir sonraki model için artık kesin gözüyle bakılıyor.

2018’in 2. Çeyreğine de Sarkabilir

Son rapor aksini iddia etse de saatin 2018 ikinci çeyreğinde gelme ihtimali de yüksek. Zira hem Apple’ın ilk iki nesil arasında beklediği süre, 1.5 yıl, dolmadı, hem de iPhone 8’in çıkışıyla ilgili birtakım sıkıntılar mevcut. Ayrıca kimilerine göre iPhone 8’in yanında LTE özellikli bir Apple Watch 2 de tanıtılabilir. Yine de neler olacak hep birlikte göreceğiz.

Satışlar İyi Gidiyor

Amerikalı şirket, saatin satış rakamlarından memnun. Tim Cook, satışların %50 oranında arttığını ve Apple’ın açık ara lider olduğunu söyledi. Samsung, Xiaomi, Fitbit gibi markaları geride bırakan watchOS platformu ailesi, sunduğu yenilikçi özellikleriyle kullanıcıların beğenisini toplamaya devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting