Ana sayfa Apple Apple Maps için beklenen açıklama geldi

Apple Maps için beklenen açıklama geldi

Apple kullanıcı isteklerine kulak verdi ve navigasyon uygulaması Apple Maps’i güncelleme kararı aldı. Maps uygulaması en baştan başlayarak tamamen yenilenecek.

iPhone kullanıcılarının uzun süredir beklediği açıklama sonunda geldi. Apple sık sık eleştirilen Maps uygulamasını güncelleme kararı aldı. Üstelik navigasyon uygulaması için ufak güncellemeler ile yetinilmeyecek. Amerikalı teknoloji devi uygulamayı en baştan hazırlayarak baştan sona yenileyecek.

Apple Maps baştan sona yenileniyor

Apple, navigasyon ve harita uygulamasını güncellemek için sadece kendi araçlarını değil, aynı zaman iPhone kullanıcılarının topladığı verileri de kullanacak. Şirket elbette bunu yaparken kullanıcı mahremiyetine özen göstererek yapacaklarını açıklamayı ihmal etmedi.

Apple Maps

Yenilenmiş Maps uygulaması ilk olarak IOS 12 betasının yeni sürümünde kullanıma sunulacak. Ancak ilk aşamada yeni versiyonu sadece ABD’nin San Francisco eyaletinde kullanıcılar kullanabilecek. Uygulamanın yeni versiyonu zamanla diğer bölgelerde de kullanıma sunulacak.

Samsung katlanabilir ekranlarının üretimine başlıyor

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Asus VivoBook S14 (S432FL) ile farklı ve renkli bir dizüstü deneyimi

Asus VivoBook S14 ile dünyanızı renkli hale getirebilirsiniz. Güçlü özellikler ve şık tasarımın yanına, "renkli görsellik" unsuru da ekleniyor. Asus, VivoBook S14 ve S15 serisi...

Son Haberler