Ana Sayfa Apple Apple MacBook Pro pil değiştirme kampanyası büyük ses getirecek!

Apple MacBook Pro pil değiştirme kampanyası büyük ses getirecek!

Dünyanın en büyük teknoloji şirketleri arasında yer alan Apple, MacBook Pro pil değiştirme kampanyası başlatıyor. Hadi gelin konuyla alakalı merak edilen tüm detaylara birlikte bakalım.

Apple MacBook Pro pil değiştirme kampanyası büyük bir heyacanla başladı. Özellikle de son dönemlerde bu cihazların fazlaca sorun çıkarması Apple firmasında da rahatsızlık yarattı. Firma tarafından yapılan açıklamalara bakılırsa kullanıcı odaklı olacaklar.

Küresel rekabette elini güçlendirmek isteyen Apple, “Çok az sayıda müşteri 2016 veya 2017 MacBook Pro bilgisayarlarında pilin %1’den fazla şarj olmaması sorunu yaşamıştır. Bu aygıtlardaki pil sağlığı “Servis Öneriliyor” iletisini gösterir. Pil sağlığı pilin Normal olduğunu gösteriyorsa piliniz bu sorundan etkilenmemiştir.” diyerek kampanya duyurusuna giriş yaptı.

Apple kullanıcı memnuniyetini üst seviyeye çıkarmak istiyor

Satış sonrasında verilen destekler kullanıcılar için büyük bir öneme sahip. Farkettiyseniz en çok tercih edilen markalar genellikle satış sonrası destek verenlerden oluşuyor. Bu tür markalar çoğu kez kullanıcılar için geniş bir destek kategorisi sunuyor.

Apple MacBook Pro pil
Apple cihazlarında her ne kadar kullanıcı memnuniyeti büyük oranda olsa bile bazı sorunlar varlığını devam ettiriyor. Mesela pil konusunda çok fazla sorun ortaya çıktı ve ne yazık ki bunları gidermek pek kolay olmuyor. Hele ki bazı kullanıcılarda pil seviyesinin yüzde 1 ile sınırlı olması işleri çığırından çıkarıyor.

Apple MacBook Air yeni modeliyle daha ince ve hafif hale gelecek!

Apple tarafından yapılan açıklamaya göre bu tür problemler yaşayanlar koruma altına alınacak. Şirket ücretsiz pil değiştirme kampanyası başlattığını duyurdu. Eğer sizin de MacBook cihazınızda böyle bir sorun varsa ücretsiz değişim sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting