Ana sayfa Apple MacBook Pro pil değişimi öncesi patladı!

MacBook Pro pil değişimi öncesi patladı!

MacBook Pro pil değişimi öncesi patlayarak büyük bir skandala imza attı. Peki, sizin MacBook Pro’nuzun pili ne durumda? Kontrol etmek ister misiniz?

Apple, geçtiğimiz haftalarda sürpriz bir şekilde MacBook Pro 15 inç modelleri için batarya değişim programını başlatmıştı. Ani alınan bu karar korkulara neden olmuştu. Maalesef ki bugün korkulan oldu ve MacBook Pro, pil değişiminden önce patladı. Batarya kaynaklı patlama sonrasında MacBook Pro kullanılmaz hale geldi.

2015 Eylül ile 2017 Şubat ayı arasında satılmış olan 15 inçlik MacBook Pro’ların bataryalarının değişmesi gerekiyor. Eğer bu tarihler arasında MacBook Pro satın aldıysanız buradan Apple’ın sitesine girerek seri numaranız ile ücretsiz pil değişimi için cihazınızı kontrol edebilirsiniz.

Honor 8S Türkiye’de ön siparişe sunuldu!

Bu patlamanın Apple’a çok fazla zarar vereceğini düşünmüyoruz. Çünkü Apple daha bu patlama yaşanmadan haftalar öncesinde sorunu kabul etmiş ve ücretsiz değişim programını başlatmıştı. Muhtemelen Apple, diğer firmaların yapmadığını yapıp, MacBook’u patlayan kişiye sıfır yeni bir MacBook Pro modeli hediye edecektir.

MacBook Pro pil değişimi

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler