Ana Sayfa Apple Apple Kuyruğunu Kıstırıp Samsung’a Geri mi Dönecek?

Apple Kuyruğunu Kıstırıp Samsung’a Geri mi Dönecek?

Son birkaç yıldır Apple ile Samsung arasındaki patent anlaşmazlığını bilmeyeniniz yoktur. Bu anlaşmazlık firmanın arasındaki farklı iş anlaşmalarının da sonlanmasına neden olmuştu. 

Apple’ın yakın geçmişine baktığımızda Samsung ile ekran tedarikçisi olarak çalıştığını görüyoruz. Fakat Apple ve Samsung arasında yaşanan patent anlaşmazlıkları ekran konusundaki anlaşmanın da sonunu getirmişti. Bu anlaşmayı fesih eden Apple ardından LG ile anlaşarak iPhone ve iPad ekranları için başka bir firma ile çalışma kararı almıştı. Fakat ekranların kullanıcılara sunduğu deneyimden hoşnut olmayan Apple önümüzdeki günlerde Samsung’a geri dönebilirim sinyalleri veriyor.

Sasmung Galaxy S serisinde kullandığı ince ve kaliteli görüntüler sunan ekranlarıyla birçok kullanıcı tarafından beğeniliyor. Apple bu ve Samsung’un LG’ye göre fiyat avantajını da göz önünde bulundurarak hareket edecek gibi gözüküyor. Apple çok yakında bu kararı verecek ve muhtemelen Samsung ile yeniden el sıkışmak zorunda kalacak.samsung-apple

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting